Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Заміський ринок: наступає ера економа?

Епоха переселення зі столиці в пригород кардинально змінила ринок заміської нерухомості за які-небудь 10-15 років. Якщо раніше покупка «будиночка в селі» була долею заможних громадян, то з недавніх пор таке придбання стало цілком доступним і для середнього класу. Це відбулося багато в чому тому, що тверда конкуренція в перенасичених сегментах бізнес- і элит- змусила девелоперов в останні роки придивитися до більше демократичної ніші.

У зв'язку із цим на заміському ринку намітився бурхливий розвиток «економа», а експерти й зовсім говорили про еру, що наступила, недорогих селищ. Про рух заміського ринку в «економічну» сторону говорять і результати маркетингових досліджень Аналітичного центра «Індикатори Ринку Нерухомості IRN.RU». На самому початку свого розвитку ринок був орієнтований на багатих покупців і, у першу чергу, забудовниками освоювалися території, розташовані на традиційно «престижних» напрямках і, до того ж, недалеко від Москви. Але згодом жити за містом побажали й люди із середнім статком. Заміський ринок виявився більше чуйний до потреб споживачам (у порівнянні з міським, квартирним). Про це говорять досить цікаві зміни, що відбуваються на ньому за останні три роки. Наприклад - іде процес активного освоєння «далеких» земель (за 50 км від Москви, до кінця 2008 року частка заміського ринку тут виросла майже в 3 рази). Це, у свою чергу, приводить до збільшення частки економічного житла, тому що далеко від Москви, будуються в основному, недорогі селища. За останні 3 роки середня кількість будинків у коттеджных селищах збільшилося в 1,5 рази, що теж свідчить про рух убік «економа» («елітність», як правило має на увазі невелике число будинків в одному селищі). Нарешті, як показують дослідження «IRN.RU», знизилася середня площа домоволодінь - у котеджах - на 22 кв.м., у таунхаусах - на 16 кв. м. Тобто, удома стають по площі помітно скромніше.

Однак по ринку нерухомості пронеслася фінансова бура, вносячи свої корективи, у тому числі, і в мирне заміське життя. Про те, які зміни відбувається за межами столиці в умовах економічної нестабільності, Інтернет-Журнал про нерухомість Metrinfo.ru з'ясовував в експертів.

1. Як чи змінилися купівельні переваги на заміському ринку?

Компанія «Велес Капітал Девелопмент»
Віктор Мартанов, начальник відділу продажів керування реалізації проектів:
Загальне число потенційних покупців зменшується. І якщо до кризи в сегменті економ-класу попит перевищував пропозицію майже в 2 рази, те зараз картина буде іншою. Чи поповняться ці ряди покупців економ-класу за рахунок бізнес-класу? Сумнівно, але в силу того, що селища бізнес-класу самі по собі неоднорідні (уведені поняття й бізнес-плюс, і бізнес-мінус), те цілком можливо. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!