Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Про кредитне навантаження й фінансову стратегію RBI

На початку року кредитне навантаження RBI становила близько 52 млн. діл., строки погашення були розподілені рівномірно на 2010-2011 р. Протягом 2009 р. компанія проводила роботу з оптимізації кредитного портфеля. Одне з основних поточних завдань - заміщення валютних кредитів (становили до 80 %) карбованцевими засобами. «Частина кредитів ми погасили достроково, - повідомив журналістів Э.Тиктинский, - і зараз боргове навантаження компанії становить 10-12 млн. діл. (основні банки-партнери Холдингу - Північно-Західний Банк Ощадбанку РФ і Банк Санкт-Петербург). З таким незначним обсягом боргового навантаження Холдинг RBI і його компанії («Північне місто» і RBI) має стійке фінансове становище».

Про нові проекти Холдингу
З початком кризових явищ в економіці Холдинг RBI скорегував, але не змінив свою стратегію. «У нас немає припинених або «заморожених проектів», всі проекти реалізуються в плановому режимі (ведеться будівництво або розробка необхідної документації для старту проекту), - відзначив глава RBI. - До кінця року ми плануємо запустити ще один новий проект у Невському районі. Ми незабаром приступимося до його реалізації й порадуємо наших покупців гарним вибором якісних квартир. Новий проект на вул. Шелгунова, буд. 5 (загальною площею близько 30 000 кв.м) - це будинок класу З, що буде побудований по стандарті «Квартири для середнього класу». Багатоповерховий (25-27 поверхів) буде виконаний по індивідуальному архітектурному проекті. На останніх поверхах розташуються видові дворівневі квартири із прекрасним видом на панораму Петербурга. У будинку також розміститься дворівневий паркинг». скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!