Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Про ринок нерухомості, землі й фінансуванні проектів

Учора, 9 вересня, пройшла зустріч керівництва Холдингу RBI з журналістами, присвячена до 16-летию Компанії. В одному з інтерв'ю, даних рік назад, коли криза тільки починалася, Едуард Тиктинский відзначив, що «Ринок нерухомості - це гроші й земля. Дуже розраховую, що криза додасть до цим тридцятимільйонної ще продукт і його якість». Які зміни вніс кризовий рік у ключовіі тридцятилітні ринку: земля, фінансування, проекти, який ринок сьогодні і як планує свій подальший розвиток RBI?

Про ситуацію на ринку нерухомості
На думку Президента Холдингу RBI Едуарда Тиктинского, за рік ринок перетерпів кардинальні зміни. Насамперед, вони ставляться до обсягу пропозиції - висновок нових об'єктів у продаж скоротився більш, ніж в 4 рази, що ринок особливо гостро відчує вже в 2011 р. У Петербурзі припинено біля третини будівництв масового сегмента й більше половини елітних. За словами глави RBI, на ринку продажу квартир ціни стабілізувалися, і ряд забудовників уже й заявили, і фактично підняли ціни на свої найбільш ліквідні квартири й об'єкти (наприкінці серпня вперше в 2009 р. зафіксований ріст цін на первинному ринку на 1,4%). Ринок як і раніше залишається ринком покупця. «Можна c упевненістю сказати, - відзначив він, - що RBI була консервативна у своїх прогнозах у частині попиту. Говорячи взимку про дворазове зниження попиту в 2009 р., за попередніми даними вже в перші два квартали 2009 р. було продано більше передбачуваних раніше 350 тис. кв.м житла. Ми припускаємо, що за підсумками року попит складе більше 900 тис. кв.м». За попередніми даними компанії, розмір виручки Холдингу в 2009 р. складе близько 100 млн. доларів.
Забудовники-Лідери й аутсайдери вже визначилися, однак основний переділ ринку ще спереду. На думку глави будівельного холдингу, переділ торкнеться від 40 % до 60 % ринку. Надійні компанії, що стійко коштують на ногах і що продовжують працювати, формують стійкий пул гравців, але інші, швидше за все, перемінять своїх власників.

Про ринок землі
На відміну від ринку продажу квартир, де ціни досягли «дна», ситуація із цінами на землю ще далека від нижньої крапки. За словами віце-президента Холдингу RBI Миколи Князєва, істотно подешевіли землі сельхозназначения, однак ціни на земельні ділянки в межах міста скорректировались не сильно. За його словами, власники земельних ділянок, що купили їх за завищеними цінами рік-два назад, зараз психологічно не готові зафіксувати збитки й продавати землю з дисконтом. Безумовно, обсяг пропозиції землі значно збільшився, разом з тим, ділянки, які не викликають сумнівів з погляду інтересу й ліквідності. всі також рідкість на ринку. Одна з відмітних рис ринку землі-2009 - збільшення обсягу пропозиції під комерційну забудову з одночасним зменшенням попиту на неї. Незабаром активними гравцями на ринку землі стануть банки - власники великої кількості станових земельних активів. Безумовно, банкам складно розібратися з усіма нюансами проекту, тому для переоцінки активів і фіксації їх поточної ринкової вартості їм доведеться вдаватися до допомоги професійних девелоперов.

Про бюджет RBI на земельні придбання
Холдинг RBI зацікавлений у поповненні свого земельного банку (поточний обсяг - 42 га, у стадії проектування й будівництва перебуває більше 412 тис. кв.м). Як заявив на зустрічі президент Холдингу RBI Едуард Тиктинский, «наш бюджет на покупку землі в 2009-2010 р. становить 100 млн. доларів. Нам цікаві невеликі ділянки під масову житлову забудову, за які ми готові платити по 150 дол. на кв.м. майбутніх поліпшень. Саме така вартість, на наш погляд, адекватна для сьогоднішнього ринку. Також ми розглядаємо й земельні ділянки під елітне будівництво».
За словами віце-президента RBI Н.Князєва, перебуваючи в постійному пошуку ліквідної землі, тільки за 8 місяців цього року фахівці Холдингу розглянули більше 1000 земельних ділянок, з яких по 400 був проведений детальний аналіз і розрахунок, у зоні інтересу компанії на даний момент перебуває порядку 15 адрес (початі/ідуть переговори, детальний аналіз). скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!