Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Історія зі статистикою

Ці дані підводять до ще одному досить цікавому й знаковому в цьому випадку питанню - про відношення петербуржців до проекту, що, здавалося б, повинне враховуватися міськими влада.
Улітку 2007 р. відомий соціологічний центр «Мегаполіс» провів дослідження, присвячене відношенню городян до перспективи будівництва « Охта-Центра». Його дані підтвердили результати попередніх опитувань, що проводилися з 2005 р. у різних формах, і приблизно однакові підсумки, що давала. Коротке резюме звіту «Мегаполіса» таке: 39,8% петербуржців проти будівництва хмарочоса, 18,4% - за. 40,7% назвали кращим місцем для ділової активності окраїни, 23,5% - спальні райони, 17,9% - райони навколо центра, а 17,2% - пригороди Санкт-Петербурга, 2,8% виступили за будівництво ділових центрів в історичній частині міста.
Приблизно такі ж результати дав опитування, проведений Асн-Инфо влітку 2008 м. Лише 14,8% проголосували за варіант «Нехай будують, як хочуть». Практично стільки ж уважають, що комплекс на Охте доречний, але меншого масштабу. За варіант «Нехай будують із обмеженнями по висоті» висловилося 15,4% респондентів. Категорично проти будівництва офісного будинку «Газпромнефти» виступили більше п'ятої частини що проголосували. Варіант «Петербургу цей проект взагалі не потрібний» вибрали 22,2% опитаних. За варіант «Нехай будують на окраїні міста» проголосували 47,6%.
Більшість інших опитувань, що проводилися за останній рік, приблизно повторюють ці цифри. Приблизно можна сказати, що суспільно думка по цьому питанню порівняно стабільно: порядку 20% - за будівництво хмарочоса на Охте і як мінімум 50-60% - проти (або категорично, або вважаючи за необхідне радикально - не менш, ніж в 4 рази - скоротити висотні характеристики).
Цікаво, що схожі цифри дав і опитування, проведений у серпні 2009 р. «позитивною громадськістю», що виступає за будівництво « Охта-Центра». По його результатах, число супротивників проекту більш ніж в 3 рази перевищило число прихильників (залишимо за дужками дивні логічні побудови, що дозволили організаторам затверджувати, що це нібито доводить, що більшість петербуржців «за» хмарочос).
Але є в місті видатні соціологи, чиї цифри разюче відрізняються від даних всіх інших опитувань. За кілька років (з 2006 р.) регулярного проведення опитувань за замовленням ОДЦ «Охта», Агентство соціальної інформації «знизило» кількість супротивників 400-метрової домінанти з 40 до 32% і, навпаки, «доростило» число його прихильників з 35 до 45%. Більше того, керівник АСІ Роман Могилевский на недавній презентації чергового опитування заздалегідь попередив, що до кінця 2009 р. число тих, хто підтримує проект, досягне 50%.
Зрозуміло, кожний може сам вибирати «у що йому вірити». Проте, радикальна відмінність результатів соціологічних досліджень за замовленням «охтацентровцев» від всіх інших не може не наводити на міркування. Так само як і те, що цифрам АСІ одностайно вірить адміністрація, і настільки ж одностайно не вірить громадськість. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!