Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

400 метрів амбіцій

Дамба, що захищає Санкт-Петербург від хвиль адміністративного ресурсу, лобізму й комерційних апетитів, як охарактеризувала Правила землекористування й забудови губернатор Валентина Матвієнко, не простояла й року. Причому звалилася вона під ударами самої міської адміністрації, що поіменно й одноголосно підтримала будівництво 400-метрової домінанти в складі « Охта-Центра» - офисно-ділового комплексу «Газпромнефти».
Катастрофа дамби
Відбулося це знакове для Петербурга подія буденно й стрімко, якщо, звичайно, не враховувати багаторічне бомбардування міста рекламними матеріалами. Сумарно, якщо не вважати скандальних суспільних слухань, сміховинно призначених на 9 ранки 1 вересня, ухвалення рішення в міських влада зайняло порядку 35 хвилин.
Приблизно 25 з них займалася питанням Комісія із землекористування й забудови. Її члени ознайомилися з даними ландшафтно-візуального дослідження, зробленого ТОВ «Інститут територіального розвитку», які однозначно свідчать про вторгнення хмарочоса в міські панорами, що перебувають під охороною закону Санкт-Петербурга «Про границі зон охорони об'єктів культурної спадщини». Після цього Комісія вирішила, що проект не робить негативного впливу на види міста.
Також була оголошена експертна думка Надії Косаревой, директори Інституту економіки міста (Москва), що были розроблювачем Градкодекса РФ. Відповідно до його, ст. 40 цього документа, на яку посилаються замовники « Охта-Центра», застосовується лише у випадках незначного відхилення від граничних параметрів забудови, і до даного проекту незастосовна. На її думку, для твердження настільки масштабних відхилень необхідне внесення змін у ПЗЗ особливим законом Санкт-Петербурга. Комісія вирішила не затримуватися на обговоренні позиції експерта, оскільки, як виразився віце-спікер Закс Геннадій Озеров, «думка вже й так зложилося», після чого 11 голосами проти 3 відхилення були затверджені.
Ще менше часу зайняло ухвалення рішення Смольним, причому приблизно з тією же аргументацією. «Із цього приводу вже стільки було сказано, що коментарі зайві», сказала В.Матвієнко, і члени правительства одноголосно й поіменно підтримали будівництво хмарочоса. Так просто й швидкої було вирішене питання протягом багатьох років вызывавший бурхливе суспільне обурення, незліченні протести з боку творчих діячів, архітекторів, громадськості міста, наприкінці-кінців Міністерства культури РФ і ЮНЕСКО.
Цікаво відзначити, що, переважна більшість учасників опитування, проведеного Асн-Инфо, не довірили Смольному рішення питань по будівельних проектах, що значно відхиляється від положень ПЗЗ Санкт-Петербурга (наприклад, « Охта-Центра»). Більше 2/3 респондентів (70%) уважають, що в цьому випадку вердикт повинен виноситися загальміським референдумом. 12% довіряють право такого рішення Законодавчим зборам (шляхом прийняття особливого закону). Лише 11% готові покластися на дії Смольного. І тільки 7% опитаних уважають достатньої компетенцію КЗЗ. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!