Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Покупка офісу. За й проти

Ринок нерухомості, - скаржаться в один голос будівельники й інвестори, девэлоперские компанії й агентства - переживає не кращі часи. І завищені оптимістичні очікування залишилися за разом з курсом 23 рубля, і вже не коштує питання про надприбутки, а доводиться заощаджувати на всім, тому що треба якось жити...

Так, часи непрості. Але якщо подивитися на це з іншої сторони? Довгострокової? Навіть криза грає бізнесменам на руку. І хоча вони із задоволенням відмовилися б від цього досвіду, часи змушують заново вчитися управляти своїми активами. На чому ж заощаджують наші бізнесмени, які вишукують ресурси й вигоди?

Оренда офісу

Орендна плата - далеко не сама остання стаття витрат для більшості підприємств, розташованих у Москві й Санкт-Петербурзі. Більше 100 тисяч запитів по пошуку нового офісу обробляють щомісяця Інтернет-Розвідувачі. Шукають приміщення під оренду, суборенду або для покупки. Причому, розглядаються як бізнес-центри, торгово-офісні центри, так і нежитлові приміщення в житлових будинках первинного й вторинного ринку житла, перекладні згодом у нежитловий фонд.

Багато підприємців не можуть домовитися з орендодавцями по зниженню орендної ставки й змушені переїжджати в менш престижні райони або зменшувати площа офісів. Всі частіше можна почути - «номер нашого телефону змінився, ми переїхали».

Які пропозиції сьогодні існують на ринку, як вибрати оптимальний варіант із розрахунком на перспективу? Адже криза не вічна, і через кілька років вірне рішення, прийняте зараз, може заощадити вам значні суми.

По даним найбільших риэлторских агентств Jones Lang LaSalle і Colliers, обсяг якісних офісних площ у Москві на сучасний момент становить більше 11 млн. кв.м., а в Санкт-Петербурзі - більше 1 млн. кв.м.

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Серед присутніх:
Шукають готель: 34

Бронююють авіаквитки: 9

Роботів: 2
YandexYahoo

Переглядають портал: 56
Загалом на сайті: 99 людей

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!