Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Покупка офісу. За й проти

Ринок нерухомості, - скаржаться в один голос будівельники й інвестори, девэлоперские компанії й агентства - переживає не кращі часи. І завищені оптимістичні очікування залишилися за разом з курсом 23 рубля, і вже не коштує питання про надприбутки, а доводиться заощаджувати на всім, тому що треба якось жити...

Так, часи непрості. Але якщо подивитися на це з іншої сторони? Довгострокової? Навіть криза грає бізнесменам на руку. І хоча вони із задоволенням відмовилися б від цього досвіду, часи змушують заново вчитися управляти своїми активами. На чому ж заощаджують наші бізнесмени, які вишукують ресурси й вигоди?

Оренда офісу

Орендна плата - далеко не сама остання стаття витрат для більшості підприємств, розташованих у Москві й Санкт-Петербурзі. Більше 100 тисяч запитів по пошуку нового офісу обробляють щомісяця Інтернет-Розвідувачі. Шукають приміщення під оренду, суборенду або для покупки. Причому, розглядаються як бізнес-центри, торгово-офісні центри, так і нежитлові приміщення в житлових будинках первинного й вторинного ринку житла, перекладні згодом у нежитловий фонд.

Багато підприємців не можуть домовитися з орендодавцями по зниженню орендної ставки й змушені переїжджати в менш престижні райони або зменшувати площа офісів. Всі частіше можна почути - «номер нашого телефону змінився, ми переїхали».

Які пропозиції сьогодні існують на ринку, як вибрати оптимальний варіант із розрахунком на перспективу? Адже криза не вічна, і через кілька років вірне рішення, прийняте зараз, може заощадити вам значні суми.

По даним найбільших риэлторских агентств Jones Lang LaSalle і Colliers, обсяг якісних офісних площ у Москві на сучасний момент становить більше 11 млн. кв.м., а в Санкт-Петербурзі - більше 1 млн. кв.м. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!