Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Чекаючи 2010-го: ціни вже знизилися. Що ще придумати?

Наступаючий 2010 рік відрізняється від всіх попередніх: криза сприяла серйозному зниженню цін на ринку заміської нерухомості, - говорить Антон Архипов (« Інком-Нерухомість»). Експерт звернув увагу на те, що, на думку більшості аналітиків, ціни на ринку заміської нерухомості вже досягли свого дна, і подальшого зниження не передбачається. «При такому істотному зниженні набагато менша кількість селищ представлять спеціальні новорічні пропозиції», - припускає він.
І дійсно, далеко не забудовники, представники яких давали нам коментарі по даній статті, готові перед Новим 2010-м роком радувати покупців. І на це в кожної компанії є свої причини. Так, Наталя Кац, директор агентства ексклюзивної нерухомості «Садиба», говорить, що новорічні знижки й акції для елітного ринку нерухомості не типові. Приємні новорічні подарунки для клієнтів очікуються, але це не носить характеру акцій.
Не буде акцій і в «Велес Капітал Девелопмент», що торік дарувала покупцям мансарди й автомобілі. За словами Надії Єніній, на сьогодні по всіх проектах компанії ціна й ступінь готовності збалансовані. По деяких проектах забудовник уже навіть почав підвищувати ціни. «У цілому нас улаштовує існуючий темп зимових продажів, тому немає необхідності в проведенні акцій і спеціальних заходів», - резюмує експерт.
Ніяких акцій, пов'язаних з новорічними святами не планує й компанія « Аин-Девелопмент». Катерина Орлова, директор компанії по маркетингу відзначає, що за осінь на Сімферопольському шосе, де працює девелопер, вартість нерухомості вже початку рости. І знижувати ціни, надаючи знижку, не має змісту. Так що основний маркетинговий хід, що сьогодні використовує « Аин-Девелопмент» нічого загального зі знижками не має. Тут намагаються надати клієнтам максимально повну інформацію про групу компаній АИН, продемонструвати вже зведені коттеджные селища, документально підтвердити, що компанія не будує в борг і не закладає землю й веде будівництво власними силами.

І все-таки знижки є
Проте, чимало компаній, що працюють на заміському ринку проведуть передноворічні заходи. Але якусь певну «скидочную» тенденцію виявити складно. Так, по оцінці Володимира Яхонтова, що управляє партнера компанії « Миэль-Загродная нерухомість», новорічні знижки в порівнянні з літом зменшилися, і становлять від 5 до 10%. А от за спостереженнями Антона Ларіна, керівника департаменту заміської нерухомості компанії Century 21 Prime Time Realty економічна ситуація, навпаки, багатьох подвигла на ризиковані й привабливі пропозиції. Наприклад, деякі компанії пропонують 25-процентний дисконт. «Такі «атракціони щедрості» спровоковані сьогоднішньою кризою, але вони позитивно позначаються на купівельному попиті», - говорить він.
Так, компанія «Російський будинок нерухомості» назвала свою акцію в селищі «Опушкино» «Не будинок - подарунок!». Як розповіла Олена Сергєєва, керівник керування заміської нерухомості РДН, в акції беруть участь чотири цегельних котеджі «Лаэрдаль», площа 260 кв. м, із заведеними комунікаціями, під чистову обробку, на ділянках від 12 до 19 соток. Покупці цих будинків одержать дуже велику знижку - близько 2 млн. рублів. Тобто, майже 90 квадратних метрів у подарунок. Олена Сергєєва підкреслює, що будинку дістаються покупцям практично за собівартістю. І в цьому випадку це вигідно й забудовникові: краще швидко продаать готові об'єкти з мінімальною націнкою, чим довго чекати покупця, завзято не знижуючи цін. Компанії така впертість обходиться в копієчку: кожний побудований котедж вимагає щомісячних вкладень на зміст: опалення, збирання й т.п.
Антон Архипов (« Інком-Нерухомість») розповів, що в компанії Villagio Estate на селища Millennium Park і Monteville діє передноворічну пропозицію, що гарантує всім покупцям збереження поточної, антикризової ціни, якщо покупка буде зроблена до 10 січня 2010 року. А в селищі «Кленово», - знижка 20% для перших 10 зимових покупців. Перша й друга черги селища «Кленово» повністю заселені, таким чином, покупці можуть наочно оцінити середовище свого майбутнього перебування. Вартість домоволодіння з ділянкою починається від 16, 9 млн руб. У селищі «Нахабино Парк» до 15 січня 2010 року знижка на прилесные ділянки 20%. У першій черзі селища початі роботи з будівництва таунхаусов, під якими виділене близько 7 Га. Усього планується побудувати приблизно 165 домоволодінь площею від 125 до 180 кв.м. У компанії вважають, що в покупців буде можливість додаткового вибору між ділянками з підрядом і без, і зблокованими будинками.
За словами Настасії Могилатовой, генерального директора агентства елітної нерухомості WELHOME, на сьогодні в елітному сегменті міської нерухомості святкові знижки - до 30% проголошені поки тільки по резиденції «Знаменка». Інші забудовники, як видно, розраховують на сезонну купівельну активність, тому надавати знижки або привселюдно заявляти про це не поспішають, - відзначає вона.
Компанія «Аллтек Девепломент» з 1 по 31 грудня проводить новорічну акцію, у рамках якої покупці котеджів у селищі «Графські ставки» одержать у подарунок на вибір - 100 кв.м удома, баню, гостьовий котедж, живопліт по периметрі ділянки, автомобіль Range Rover або знижку, - розповідає Іван Соколов, що веде консультант Департаменту заміської нерухомості компанії «Нова Якість». Ігор Гончарів, гендиректор «Аллтек Девепломент», відзначив, що в 2006 році, коли проект тільки стартував, компанія дарувала снегоходы; в 2007 -дерев'яні лазні, в 2008 році - знижки.
Холдинг «Мономахъ» також порадує покупців клубного селища «12 місяців Эко lIfe, що будується під Зеленоградом. Напередодні свята він підготував вагомий подарунок - знижку до 20% на таунхаусы, квартири й студії, - розповідає Сергій Корольов, керівник відділу реклами й маркетингу холдингу «Мономахъ». Крім цього розширені умови по розстрочці платежу. Звичайна річна розстрочка зростає до 20 місяців. Безкоштовна ж розстрочка збільшує свій строк від напівроку до 10 місяців.
Дешевше під новий рік обійдеться покупка таунхаусов у селищі « Ивакино-Покровське». До речі, селище вже здане, отримана поштова адреса. «Ми даємо знижку в розмірі 10% на таунхаус у випадку повної оплати вартості», - говорить Роман Битий шляхів, комерційний директор Urban Group. - Якщо ціна на наш таунхаус зараз становить 55 тис. руб. за квадратний метр, то йз знижкою - 49,5 тис. руб». Крім того, партнери Urban Group надають покупцям знижки на обробку таунхауса в « Ивакино-Покровськім».
А от покупців заміських будинків у коттеджном селищі «Величъ» чекає зовсім інший подарунок. Як розповів Петро Кирилівський, директор по маркетингу «Величъ | Lipki парк», забудовник дарує привілейовану клубну карту «Величъ Country Club», що включає відвідування всіх спортивних, розважальних і оздоровчих об'єктів, що входять у клубну систему «Величъ». скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!