Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Заміський ринок: метри, мансарди, лазні, автомобілі - у подарунок тільки під Новий рік

Зима - не сама активна пора року на ринку заміської нерухомості. Тому в переддень Нового року девелоперы традиційно готовлять різні акції, що залучають покупців і стимулюючий попит. Здавалося б, - клієнтів у період новорічних свят чекають приємні сюрпризи. Але щедрість забудовників не безмежна. Важливо виявитися в потрібний час у потрібному місці
Як пояснив журналу Metrinfo.Ru Марко Гройсман, виконавчий директор Групи компаній Sawatzky у Росії, знижки можуть виражатися по-різному: як у відсотках від ціни, так і у формі бонусів, подарунків і іншого. Щоб залучити покупця, вони повинні містити вагомий дисконт від вартості будинку. Наприклад, знижки в розмірі 20-30% - дуже привабливі. А подарунки - автомобіль або ноутбук зацікавлять клієнта куди менше. Успішними можуть виявитися такі пропозиції, як нестандартні розстрочки або додаткові послуги, наприклад, дизайн проекту, знижки на внутрішні чистові ремонтно-оздоблювальні роботи, - міркує експерт.

Оригінальність і ціна питання: досвід минулого року
Якщо клієнт планує перед Новим роком купити товар подешевше, то кожна компанія, що пропонує особливі умови реалізації своїх об'єктів напередодні свята, насамперед, хоче заробити. Іван Соколов, що веде консультант Департаменту заміської нерухомості компанії «Нова Якість», думає, що розраховувати на збільшення продажів можна, якщо компанія дійсно пропонує реальний дисконт або вигідні умови покупки й розстрочки.
Наприклад, компанія «Велес Капітал Девелопмент» торік порадувала покупців гарними знижками й щедрими подарунками. Як розповіла Надія Єніна, начальник Керування просування проектів компанії, з 1 грудня 2008 року по 15 січня 2009 року в коттеджном селищі «Дарьино» була відновлена акція «Мансарда в подарунок» + знижки до 15%. У селищі «Садиба Аносино» пройшла акція «Автомобіль у подарунок». Забудовник дарував покупцям автомобіль вартістю до 50 тис. у.е. або надавав знижку на аналогічного розміру й навіть на більшу суму, залежно від індивідуального графіка платежу клієнта. У селищі таунхаусов «Потапово» покупець одержував мансарду в подарунок + розстрочку платежу на 7 місяців і знижку до 15%. «У січні 2009 року нашої компанії вдалося удержати темп продажів на рівні докризисного січня 2008 року», - підбиває підсумок експерт.
Антон Архипов, керівник відділення «Сретенское», компанії « Інком-Нерухомість», підкреслює оригінальність подачі акції, особливо це діє на покупців елітного заміського житла. І також згадує досвід минулого року: тоді компанія Villagio Estate дарувала покупцям будинку в селищі Millennium Park экологичный дизайнерський суперкар. Клієнтам, судячи з відкликань, сподобалося.
Оригінальний хід придумали напередодні 2008-го року й у компанії ЗАТ «Російський будинок нерухомості». Як розповіла Олена Сергєєва, керівник Керування заміської нерухомості тоді коттеджный селище «Опушкино» підключили до газопостачання. На честь цієї події, компанія провела маркетингову акцію за назвою «Увага! Ціни газують». У рамках акції на весь січень забудовник зафіксував ціни на грудневому «догазовом» рівні, про що активно повідомляли в рекламі. «У підсумку традиційно небагатий на продажі, так ще й кризовий січень 2009 року ми завершили з рекордно гарними показниками», - відзначає Сергєєва. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!