Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Продаж дорогої нерухомості

При продажі дорогої нерухомості які-небудь спеціальні акції проходять украй рідко, - розповідає Ольга Творогова, що управляє директор Остоженка Real Estate. Тому скоріше акції й знижки в сфері нерухомості можна назвати «компліментами» забудовника на адресу покупців. А тому що з жовтня 2009 р. купівельна активність на московському елітному ринку виросла приблизно у два рази, то акції компанії-забудовники проводили, в основному, улітку, коли попит був украй низок, а не взимку
Сергій Лушкин («Квартал Эстейт») згадує приказку - «безкоштовний сир тільки в мишоловці». За його словами, деякі забудовники вже кілька років використовують той самий прийом: на початку грудня на кілька днів ціни піднімають, а потім покупцеві пропонують придбати квартири з новорічними знижками. У результаті реальна ціна квартир з дисконтом звичайно не відрізняється від вартості до «акції». Втім, експерт погодився, що серед мнимих знижок попадаються й цілком реальні: «Угода, укладена сьогодні, швидше за все, виявиться більше вигідної, чим у середині зими, коли девелоперы перестануть бути настільки щедрими».

Квадратні метри за новорічними цінами: все-таки вони є
Таким чином, у поточному грудні новорічні знижки не стали трендом на первинному ринку столичного регіону. Лише деякі компанії в складних фінансових умовах вишукали можливість у переддень улюбленого свята оголосити про короткочасні акції. Гаянэ Арамян («БЭСТ Консалтинг»), говорить, що запропонувавши покупцям більше вигідні умови придбання житла, компанія сподівається на реалізацію принаймні вдвічі більшої кількості квартир, чим у попередні місяці. «Ми розраховуємо на підвищення купівельної активності й додаємо всі зусилля, щоб про цю акцію довідалася як можна більша кількість людин», - роз'ясняє експерт. Зокрема «БЭСТ Консалтинг» надає знижку до 15% при покупці квартири в житловому комплексі бізнес-класу «Сколков Бор». Ціна на квартири складе від 85 тис.руб. за кв. м. У компанії попередили, що новорічна акція проводиться тільки до 31 грудня 2010 року.
«Мосстройреконструкция» проводить спеціальну акцію по ряду квартир у житловому кварталі «Грюнвальд». Тільки в грудні при покупці квартири великої площі клієнт одержує в подарунок кладовое приміщення до 8 кв.м. на цокольному поверсі, призначене для зберігання автомобільних шин, колясок, велосипедів, - розповідає Ольга Веденисова.
Ольга Гусєва, керівник відділу маркетингу КК «Домобудівник», розповіла, що в компанії підготували новорічну акцію «Час робити ПОДАРУНКИ собі й близьким!», що передбачає спеціальні ціни на квартири у вже побудованих і зданих будинках - ЖК «Південно-Західному» у м. Московський, ЖК «Бриз» і ЖК «Театральний» в Орєхово-Зуєві, цегляно-каркасному будинку в Щелкове й монолітному будинку в Электрогорске. Акція включає й розстрочки платежів. При покупці квартири в ЖК «Південно-Західний» можна скористатися іпотекою відразу двох банків. В іпотечній програмі одного з них зроблений акцент на мінімальний первісний внесок - 20% (від 590 тис. руб.), а в програмі іншого - на легкості одержання кредиту при досить низькій процентній ставці. Офіс компанії заробить уже 4 січня, а представники на об'єктах - 6 січня.
Новорічна акція ГК ПІК стартувала 1 грудня й буде діяти всього 20 днів. У цей час клієнтам надається знижка 10% на квартири в Москві й у Московській області. Крім цього, тільки з 7 по 16 грудня 2009 року всі бажаючі придбати 3-кімнатні квартири мають унікальну можливість стати власником 4-кімнатних квартир. За умовами компанії, покупець вносить кошти, рівні вартості трикімнатної квартири, а на різницю надається піврічна безпроцентна розстрочка в рублях. Акція поширюється на наступні адреси: м. Люберцы, житловий р-н «Червона гірка» і м. Химки, житловий р-н «Новокуркино».
Саму великомасштабну новорічну акцію влаштовують у ГК « Пересвітло-Груп». Компанія пропонує своїм покупцям 2010 кв.м. у нових сучасних будинках бізнес-класу по спеціальній святковій ціні. З 10 по 30 грудня ціна житлоплощі стане нижче на 5-15%, додатково покупці одержать безпроцентну розстрочку платежу до кінця будівництва. Акція поширюється на поточні проекти компанії в Москві: ЖК «Петровский Парк», ЖК «Алексеевский» і підмосковних містах: Люберцы, Нахабино, Дзержинський, Лыткарино. Максимальна знижка - до 15% передбачена при покупці квартир у житловому комплексі бізнес-класу «Угрешский», що компанія будує в Дзержинському. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!