Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Продаж дорогої нерухомості

При продажі дорогої нерухомості які-небудь спеціальні акції проходять украй рідко, - розповідає Ольга Творогова, що управляє директор Остоженка Real Estate. Тому скоріше акції й знижки в сфері нерухомості можна назвати «компліментами» забудовника на адресу покупців. А тому що з жовтня 2009 р. купівельна активність на московському елітному ринку виросла приблизно у два рази, то акції компанії-забудовники проводили, в основному, улітку, коли попит був украй низок, а не взимку
Сергій Лушкин («Квартал Эстейт») згадує приказку - «безкоштовний сир тільки в мишоловці». За його словами, деякі забудовники вже кілька років використовують той самий прийом: на початку грудня на кілька днів ціни піднімають, а потім покупцеві пропонують придбати квартири з новорічними знижками. У результаті реальна ціна квартир з дисконтом звичайно не відрізняється від вартості до «акції». Втім, експерт погодився, що серед мнимих знижок попадаються й цілком реальні: «Угода, укладена сьогодні, швидше за все, виявиться більше вигідної, чим у середині зими, коли девелоперы перестануть бути настільки щедрими».

Квадратні метри за новорічними цінами: все-таки вони є
Таким чином, у поточному грудні новорічні знижки не стали трендом на первинному ринку столичного регіону. Лише деякі компанії в складних фінансових умовах вишукали можливість у переддень улюбленого свята оголосити про короткочасні акції. Гаянэ Арамян («БЭСТ Консалтинг»), говорить, що запропонувавши покупцям більше вигідні умови придбання житла, компанія сподівається на реалізацію принаймні вдвічі більшої кількості квартир, чим у попередні місяці. «Ми розраховуємо на підвищення купівельної активності й додаємо всі зусилля, щоб про цю акцію довідалася як можна більша кількість людин», - роз'ясняє експерт. Зокрема «БЭСТ Консалтинг» надає знижку до 15% при покупці квартири в житловому комплексі бізнес-класу «Сколков Бор». Ціна на квартири складе від 85 тис.руб. за кв. м. У компанії попередили, що новорічна акція проводиться тільки до 31 грудня 2010 року.
«Мосстройреконструкция» проводить спеціальну акцію по ряду квартир у житловому кварталі «Грюнвальд». Тільки в грудні при покупці квартири великої площі клієнт одержує в подарунок кладовое приміщення до 8 кв.м. на цокольному поверсі, призначене для зберігання автомобільних шин, колясок, велосипедів, - розповідає Ольга Веденисова.
Ольга Гусєва, керівник відділу маркетингу КК «Домобудівник», розповіла, що в компанії підготували новорічну акцію «Час робити ПОДАРУНКИ собі й близьким!», що передбачає спеціальні ціни на квартири у вже побудованих і зданих будинках - ЖК «Південно-Західному» у м. Московський, ЖК «Бриз» і ЖК «Театральний» в Орєхово-Зуєві, цегляно-каркасному будинку в Щелкове й монолітному будинку в Электрогорске. Акція включає й розстрочки платежів. При покупці квартири в ЖК «Південно-Західний» можна скористатися іпотекою відразу двох банків. В іпотечній програмі одного з них зроблений акцент на мінімальний первісний внесок - 20% (від 590 тис. руб.), а в програмі іншого - на легкості одержання кредиту при досить низькій процентній ставці. Офіс компанії заробить уже 4 січня, а представники на об'єктах - 6 січня.
Новорічна акція ГК ПІК стартувала 1 грудня й буде діяти всього 20 днів. У цей час клієнтам надається знижка 10% на квартири в Москві й у Московській області. Крім цього, тільки з 7 по 16 грудня 2009 року всі бажаючі придбати 3-кімнатні квартири мають унікальну можливість стати власником 4-кімнатних квартир. За умовами компанії, покупець вносить кошти, рівні вартості трикімнатної квартири, а на різницю надається піврічна безпроцентна розстрочка в рублях. Акція поширюється на наступні адреси: м. Люберцы, житловий р-н «Червона гірка» і м. Химки, житловий р-н «Новокуркино».
Саму великомасштабну новорічну акцію влаштовують у ГК « Пересвітло-Груп». Компанія пропонує своїм покупцям 2010 кв.м. у нових сучасних будинках бізнес-класу по спеціальній святковій ціні. З 10 по 30 грудня ціна житлоплощі стане нижче на 5-15%, додатково покупці одержать безпроцентну розстрочку платежу до кінця будівництва. Акція поширюється на поточні проекти компанії в Москві: ЖК «Петровский Парк», ЖК «Алексеевский» і підмосковних містах: Люберцы, Нахабино, Дзержинський, Лыткарино. Максимальна знижка - до 15% передбачена при покупці квартир у житловому комплексі бізнес-класу «Угрешский», що компанія будує в Дзержинському.

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Серед присутніх:
Шукають готель: 34

Бронююють авіаквитки: 9

Роботів: 2
YandexYahoo

Переглядають портал: 56
Загалом на сайті: 99 людей

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!