Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

«Під акцію» іноді намагаються загнати «неліквід»

Експерти попереджають: є випадки, коли голосні заяви про новорічні акції зводяться до продажів по більше низьких цінах квартир на нижніх поверхах або з невдалими плануваннями. «Лише іноді забудовники проявляють фантазію, приміром, проводячи пізнавальні вікторини на радіо, призами в які можуть бути дисконтні карти на покупку квартир або подарункові сертифікати на ремонт», - говорить Дмитро Отяковский, комерційний директор ГК «Піонер».
На думку експерта, чим сильней треба стимулювати продажу - тим, як правило, агрессивней реклама «новорічних акцій» і вище знижки. Часом це приводить до своєрідного змагання між забудовниками: хто запропонує саму більшу знижку й голосніше її разрекламирует. «Втім, - відзначає Отяковский, - покупець зараз уже досить розумний, щоб розуміти: позамежні знижки з великою ймовірністю можуть означати проблеми забудовника з ліквідністю, і він здатний відрізнити одноразову невелику знижку від розпачливих спроб продати неліквід».
Схожа точка зору й у Сергія Лядова, керівника PR-Відділу инвестиционно-девелоперской компанії «Сіті-XXI століття». На його думку, якщо нерухомість улаштовує покупців, то питання знижки не є вирішальним. Ціна - один з основних, але не єдиний фактор при виборі житла навіть у сегменті економа-класу. Завдання забудовника - донести до споживача унікальна торговельна пропозиція. Позиція «Сіті-XXI століття» - обережно ставитися до знижок при проведенні акцій із продажу нерухомості. Адже при значних знижках у клієнтів виникають сумніву: чи не намагається компанія за допомогою зменшення вартості товару збути неліквідний об'єкт?
Про недоцільність акцій говорить також Ирина Рогачова, директор Департаменту елітної нерухомості Capital Group: «Ми - один з деяких девелоперов, які продовжують активне будівництво й мають гарний вибір дійсно якісних пропозицій по об'єктивній ринковій ціні, тому необхідності стимулювати продажу в нас ні».
Експерт пояснила, що маркетингові зусилля девелопера зосереджені в іншому напрямку - підвищити комфорт вибору, забезпечити прозорість і доступність інформації про об'єкти, заощадити час клієнта. Так, недавно компанія представила в Інтернеті інтерактивну 3 D-Презентацію актуальних пропозицій елітної нерухомості: МФК «Легенда Кольорового», МФК «Місто столиць», ЖК «Тверской», МФК «Імперський будинок», за допомогою якої клієнт із будь-якої крапки країни й миру одержав можливість побачити, як буде виглядати завершений проект.
Не варто чекати новорічної акції й покупцям житла столичного девелопера MIRAX GROUP. «У цей момент стандартні маркетингові акції не діють, - говорить Михайло Дворкович, радник голови ради директорів корпорації MIRAX GROUP. - При сформованій ситуації на ринку нерухомості, краща реклама - це активне будівництво». Зараз компанія продає лише готові об'єкти або будинку на завершальній стадії монолітних робіт.
Олексій Демьянчук, виконавчий директор компанії «Перший будівельний трест», уважає, що будь-яке зниження вартості квадратного метра позначиться на динаміку будівництва. Тому кращий подарунок покупцям - вчасно зданий будинок, а не знижки. Більше того, якщо об'єкт відрізняється відмінними характеристики, то мова може йти тільки про підвищення цін. Олексій Демьянчук підкреслив, що з того моменту, як компанія уклала з « Ндв-Нерухомість» ексклюзивний договір на реалізацію возводимого будинку «Шоколад» на Алтуфьевском шосе, «Перший будівельний трест» сім разів піднімав ціну. Причому ріст цін не позначився на динаміку продажів. «Потік коштів дозволяє компанії будувати з досить високою швидкістю, а будь-яке зниження вартості квадратного метра позначиться на динаміку будівництва», - завірив він.
« Ндв-Нерухомість» також не планує стимулювати попит і на інших своїх об'єктах. Генеральний директор компанії Олександр Хрусталев пояснив, що оскільки всі об'єкти компанії « Ндв-Нерухомість» споконвічно виставлялися по адекватної ринку ціні, то вони й показували дуже гарну динаміку продажів. «Краще запропонувати клієнтам оптимальні ціни, а подарунки до Нового року вони зможуть вибрати собі самі», - погоджується Григорій Алтухов (ФСК «Лідер»). скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!