Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Комітет з будівництва

Юристи підтверджують, не дивлячись на більш-менш спокійний 2009 рік, проблеми були і їхньої галузі. «В 2009 році ми активно намагалися акцентувати увагу ринку на доданні правового характеру угодам з нерухомістю. На жаль, далеко не всі продавці об'єктів нерухомості зараз проводять правовий аналіз документів по угодах, після чого покупець нерідко одержує масу проблем, які не завжди можна вирішити навіть у суді», - відзначає Михайло Бійців, що управляє партнер юридичної компанії Rightmark group.

Проте, ринок усвідомив проблему, неї починали обговорювати й вживати заходів для її усунення. Фахівці юридичної фірми готовили матеріали по темі, виступали на заходах і, таким чином, привертали увагу до ситуації. «Ми дуже пишаємося тим, що виявилися почуті. Цьому сприяв і кризу: на ринку став домінувати покупець» - підкреслює він.

За офіційним даними комітету з будівництву в 2009 році здано 2,6 млн. кв. м. житла, що виявилося вище запланованого на 30%. А раз місто будується, виходить, місто живе. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!