Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Зима, весна, літо, осінь і... знову зима

Ну, от і завершився кризовий 2009, вступив у свої права 2010 рік. Місто відроджується, з'являються нові магазини, відкриваються сучасні магістралі, школи, спортивні комплекси...а також все місто активно бореться зі снігом. А як же обстоят справи з ринком нерухомості? Як він прожив цей кризовий, 2009 рік?

Щоб було легше міркувати, варто поділити весь рік на сезони. Рівно рік назад, узимку 2009, на ринку нерухомості панувала невизначеність: купувати чи квартиру ні. Багато потенційних покупців припускали, що ціни на житло взимку 2009 року знизяться. Проте, фахівці затверджували зворотне.

«Побоювання покупців з'ясовні, вони турбуються за власні заощадження й бояться йти до забудовників, адже є ризик заморожування проекту. Проте, є покупці, які аналізують, наскільки компанія може гарантувати зведення всіх своїх проектів. Такі люди стають нашими покупцями. Тим більше, більшість розуміють, що незабаром буде дефіцит житла. Він уже відчувається. И в 2010 році недолік житла на ринку тільки підсилиться. Придбати по середній (навіть не низкою) ціні можна буде квартири, що користуються невеликим попитом, а ликвид, якого з кожним днем стає менше, буде продаватися дуже дорого», - говорив в одному з інтерв'ю Віталій Виноградов, директор по маркетингу й продажам ТОВ «Лідер Груп».
Сніг станув, і прийшла довгоочікувана весна. Її з нетерпінням чекали всі! Забудовники говорили про підвищення ціни, економісти про «другу хвилю кризи», більшість боялося й чекало «безробіття»... Зрозуміло, минулого й звільнення, і незначні підвищення ціни, і навіть відхід компаній з ринку. Проте, забудовники заявляли про реалізацію нових грандіозних проектів, мотивуючи тим, що без початок нових об'єктів, у майбутньому, продавати буде просто нема чого. На тім і вирішили.
Літо! Улітку стали активно відновлюватися бартерні схеми. «Звичайно, поява бартеру на ринку свідчить про якісь труднощі в сфері нерухомості. Але сьогодні бартер - той засіб, що допомагає вирішувати проблеми забудовника й підрядника. Все питання полягає в тім, щоб знайти точки дотику про взаємовигідне співробітництво. Усі знають, що при такій схемі забудовник здобуває будматеріали за завищеною ціною, зате зводить будинку за графіком», - говорив у червні Віталій Виноградов.
Проте, пропозицій на ринку ставало усе менше, і, навіть при тім попиті, що був (а по висловленнях фахівців попит можна дорівняти до весни 2009 року) ціни на нерухомість неминуче поповзли нагору. Тому для багатьох, бартер став не тільки способом вижити (у противному випадку довелося б зупинити виробництво), але й можливість заробити.
Восени надії зросли! Реанімувалися банківські кредити, покупці квапилися здійснити угоди до Нового року. Тим більше, що наступив час новорічних знижок і різних маркетингових акцій. Ціна за «квадрат» трошки впала, попит відновив, причому, як відзначає більшість компаній, досить активно. Забудовники видихнули й спокійно пішли на канікули.

У цілому, підводячи підсумки всього року, будівельники відзначають, що найбільш головним для них - це реанимирование проектів. За словами пана Виноградова, до кінця 2008 року більше половини проектів було зупинено або заморожене, а вже в 2009 році майже всі намічені будівництва відновили й ті будинки, які були заплановані - здані. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!