Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Різноманіття пропозицій

Серед гаданого різноманіття пропозицій на ринку не так багато варіантів житла, що відповідає перерахованим вище характеристикам, оскільки відсутність кредитних засобів змусило ряд будівельних і девелоперских компаній призупинити нові й уже, що реалізуються проекти, економ і комфорт-класів, що в сукупності з високим попитом у майбутньому приведе до дефіциту пропозиції.
Тим часом, у Москві продовжує зберігатися невисоке співвідношення кількості квадратних метрів на людину в порівнянні з розвиненими країнами, і висока соціальна потреба в розширенні житлоплощі. Паралельно існує проблема низької якості житлового фонду часів радянської забудови, насамперед пятиэтажек, і висока активність забезпечених москвичів, спрямована на переїзд у більше якісне сучасне житло. Завжди залишається високим потік жителів з регіонів, що бажають перебратися в столицю. Приватні інвестори знову починають розглядати нерухомість як інструмент для вкладення своїх засобів, і це є одним з ознак наміченого росту ринку.
Перші 2 місяці 2010 року показали істотний ріст обсягу продажів на вторинному ринку. Забудовники також відчули на собі цю тенденцію, і це, безумовно, по ряду сегментів уже привело до зрівноважування попиту та пропозиції.
Наскільки платоспроможний попит збільшиться або зменшиться в 2011-2012 році? Різні оцінки показують, що реальні доходи значної частини населення не перетерпіли істотних змін. Що більше важливо, за попередній кризі роки економічного росту багато громадян встигли сформувати нагромадження, необхідні або для покупки недорогої квартири з "нуля", або для обміну на більшу й кращу квартиру з доплатою. Ці покупці виходять на ринок уже сьогодні, і будуть виходити в 2011 році, становлячи стійкий відкладений попит. Отже, якщо в 2011 році не будуть мати місце форс-мажорні обставини, то обсяг попиту буде не нижче, а скоріше вище, ніж у попередні роки.
Додатковим фактором є тенденція поліпшення ситуації на ринку іпотеки, що також сприяє росту платоспроможного попиту за рахунок не сьогоднішніх, а завтрашніх доходів. «В 2008 році частка іпотечних угод на деяких наших об'єктах доходила до 30%, - розповідає Дмитро Отяковский, - в 2009 році це вже були одиничні угоди, як правило, під заставу наявної нерухомості. Наприкінці 2009 ситуація покращилася, деякі банки стали надавати кредити під квартири в новобудовах за умови високого ступеня готовності об'єкта - не менш 70%. По нашім об'єкті - ЖК «Лазаревское» - цього року вже є реально видані іпотечні кредити» .
В 2010 намітилася стійка тенденція до поліпшення ситуації на ринку іпотечного кредитування. Завдяки цьому інструменту в майбутні роки на ринок знову зможуть вийти люди, яким не вистачає власних засобів для покупки житла. Інакше кажучи, налагодження іпотеки буде поступово "працювати" на ріст ринку нерухомості.
Цього року нових об'єктів на ринку буде небагато, обсяг виведеного житла істотно скоротиться, оскільки частина була заморожена, а частина - перебуває в стадії переробки, крім того, позначається відсутність доступного фінансування для забудовників. За деякими оцінками, обсяг споруджуваної столичної нерухомості зменшується щомісяця.
Активізацію пропозиції в ГК «Піонер» очікують - ближче до 2011 року: через перепроектування по багатьом об'єктам істотно зрушуються строки початку реалізації. Цикл проектування триває рік-півтора, на нього накладається поки не вирішена проблема з фінансуванням девелоперов - сьогодні як і раніше дуже високі ставки кредитування бізнесу. На цьому тлі прогнозується плавний ріст цін на рівні інфляції плюс кілька відсотків. Нескладно обчислити, у що обійдеться відкладання придбання нової квартири.
скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!