Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Низькі ціни - реклама, а не демпінг

Чому ж зараз у рекламних оголошеннях фігурують низькі ціни на квадратні метри в новобудовах? Найчастіше інформація про привабливі ціни банально застаріла. Досить подзвонити в офіс продажів, щоб зрозуміти, що, приміром, ті квартири, що продавалися в 2009 році в одному відомому районі забудови у СВАО Москви від 70 тис. рублів за «квадрат», сьогодні пропонуються тільки по переуступці прав від фізичних осіб, і вже від 120 000 тис.руб./м.кв.
Невисока ціна квадратного метра може пропонуватися в об'єктах на початковій стадії будівництва, завершення яких планується в найкращому разі в наступному році. І якщо репутація забудовника, що починає будівництво об'єкта, гарна, а сам будинок або комплекс перебуває у вдалому місці - квартири невеликих площ розкуповуються блискавично. Як правило, уже через невеликий проміжок часу ціни на квартири в таких комплексах підвищуються, разом з ростом будівельної готовності об'єкта. Такі приклади ми бачимо й у будинку на Алтуфьевском шосе, і в комплексі на Болотниковской вулиці, і на об'єкті у Филях. У новобудові в Північно-Східному АТ столиці , зараз «в оголошенні» пропонуються квартири від 85 тис. руб./кв. метр. Але в реаліях, однокімнатних квартир тут уже одиниці - «залишки» на другому поверсі й без балкона оцінюються по 110-115 тис. руб./кв. метр, «двушек» у продажі ні, трикімнатні коштують у середньому по 88-93 тис. руб./кв. метр. Завершення будівництва об'єкта планується наприкінці 2010 року.
Ще одна реальність сьогоднішнього ринку: різноманіття пропозицій з гарною ціною квадратного метра при більших метражах квартир. Безумовно, і на такі квартири найдеться свій покупець, тому що вони, у більшості випадків мають поліпшені планування, або можливістю їхнього створення. Але підсумкова вартість квартири в таких об'єктах виходить високої. А для покупців сьогодні має значення абсолютна величина угоди, іноді все вирішити може сума в сто тисяч рублів. За словами Дмитра Отяковского, комерційного директора ГК «Піонер», люди стали більш ретельно ставитися до покупки, перестали купувати квартири як джинси на розпродажі. «В одному з наших проектів було кілька невеликих однокімнатних квартир. Ми готові були продавати їх за 4 млн рублів. Перед новим роком прийшла людина. Уклав договір, пішов платити - і пропав. А після новорічних свят подзвонив: простите, встиг купити до нового року «однушку» за 3,9 млн в іншого забудовника. Тобто, різниця 100 тис. рублів зіграла вирішальну роль. Багато потенційних покупців дуже ретельно відслідковують ситуацію із цінами».
Один із прикладів об'єктів з невисокою вартістю квадратного метра - новий мікрорайон монолітних будинків на півдні столиці. Зараз об'єкт рекламують із ціною від 70 тис. рублів за кв. метр, але площі квартир велика: більшість однокімнатних - від 57 кв. метрів, двухкомнатные - порядку 80 «квадратів» і більше. Нескладно догадатися, що кінцева вартість таких квартир буде високою. При цьому стадію будівництва об'єкта поки можна охарактеризувати як початкову.
У ГК «Піонер» переглянули житлову частину перспективних проектів. У ЖК із робочою назвою «Текстильники» загальною площею 90 тисяч кв.м (Москва, зелена зона в метро «Волзька») зміни торкнулися розмірів і планувань квартир. «Починаючи проектувати цей комплекс, ми планували більше половини від загального обсягу квартир зробити стометровими. До кризи ринок би їх поглинув, але в 2009 році ми зрозуміли необхідність переформатувати проект, зробивши акцент на квартири меншої площі. У зв'язку із цим зросло навантаження на інженерну й соціальну інфраструктуру проекту, однак наші підрахунки показують, що це вигідніше, ніж «зависнути» із продажами на початковій стадії. Сьогодні життєздатність проекту багато в чому залежить від динаміки продажів на «нулі». А скорочення площ дозволило, зберігши кількість кімнат і ціну квадратного метра, зробити квартири дешевше в середньому на мільйон-півтора рублів», - резюмує комерційний директор ГК «Піонер» (Москва) Дмитро Отяковский.
Сьогодні основними факторами, що визначають популярність конкретних об'єктів, є гарне місце розташування, продумані планування, удале архітектурне рішення, якість будівництва, наявність розвитий інфраструктури, і при цьому адекватна ціна. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!