Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Що ще пропонували на ринку новобудов Москви

Що ще пропонували на ринку новобудов Москви в першому кварталі 2010 року в нижньому ціновому сегменті? У багатьох об'єктах економ- і комфорт-класів у високій стадії готовності, також як і в «Лазаревском», закінчилися однушки. Це чи не краще свідчення високого попиту на подібне житло? Квартири економ-класу завжди були самою затребуваною пропозицією, який у Москві катастрофічно не вистачає. З одного боку, до кризи було економічно недоцільно зводити дешеві новобудови, з іншого боку - левова частина панельних новобудов призначалася для муніципальних потреб: переселення громадян зі старого житла й реалізації інших соціальних житлових програм Правительства Москви. Таке житло надходило в комерційний продаж у сильно обмеженому обсязі, і створювався вічний дефіцит недорогих квартир. Очевидно, що самі доступні новобудови перебувають на найдешевшій землі, пов'язаною з МКАД або навіть за її межами: у Солнцево, Ново-Переделкино, Кожухово, Бутово й інших аналогічних районах.
Недорогу квартиру в Москві сьогодні можна купити в Кожухово. Цей мікрорайон новобудов, розташований за МКАД, ставиться до ВАО Москви. Удома тут уже здані й заселяються, більшість квартир - муніципальне житло. Але й у відкритому продажі можна знайти квартири від підрядників, з якими забудовник розрахувався побудованими площами. «Однушки» площею близько 40 кв. метрів пропонують зараз за ціною від 3,6 млн. до 4,3 млн рублів, а середня вартість квадратного метра становить 85-95 тис. рублів. Більшість квартир на продаж - це одне- і двухкомнатные в будинках типових панельних серій. Цей район продовжує активно забудовуватися, і незабаром тут з'являться ще сотні тисяч квадратних метрів формально «московського» житла, однак про близькість до метро, екологічне благополуччя й розвинену інфраструктуру поки говорити не доводиться.
З московських районів «за МКАД» у більше вигідній ситуації із транспортною доступністю зараз Митино, де недавно була відкрита станція метро. Однак, нових споруджуваних об'єктів у цьому районі сьогодні ні, а у вже побудовані й здані держкомісії новобудовах ціна «квадрата» перебуває в районі 107-115 тис. рублів. І з урахуванням більших метражів квартир кінцева вартість квартири виходить високої: «однушки» - близько 5 млн рублів, «двушки» - від 8,5 млн рублів. Фахівці ГК «Піонер» уважають Митино перспективним районом для будівництва житла комфорт-класу, і в 2011 році тут почнеться будівництво нового житлового комплексу комфорт-класу площею порядку 170 тис.кв.метрів. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!