Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Весняне прискорення на ринку новобудов

Криза попиту на столичному ринку новобудов закінчився: покупець раптом виявив, що зараз стало складно купити недорогу квартиру в об'єктах високої стадії готовності.

Попит вище пропозиції. Всупереч прогнозам скептиків, криза низького попиту на ринку новобудов Москви й області давно закінчився. І якщо рік назад можна було здобувати квартири з дисконтом, одержувати програми безпроцентної розстрочки й очікувати інші преференції від забудовника, те зараз ринок столичного житла повністю збалансований. Покупці, які відкладали покупку в надії дочекатися цінового дна й багатого вибору, уже промахнулися: дно пройдене, ціни ростуть, а різноманітного асортиментів пропозицій більше немає.
Уже влітку-восени 2009 року вигідно розташовані об'єкти у високій стадії готовності стали користуватися підвищеним інтересом покупців. Активізувалися й перекупники, що вибирають, як правило, самі ліквідні одно-двухкомнатные квартири в быстровозводимых панельних будинках економа-класу. Відбувається вимивання якісних квартир у мінімальній ціновій категорії економ- і комфорт-класів, невеликого метражу, розташованих у пішохідній доступності від метро. З настанням 2010-ого ця тенденція тільки підсилилася, і буде збільшуватися як мінімум до кінця року. Нові об'єкти багатоповерхової забудови перебувають поки, у найкращому разі, на стадії котловану й будуть уведені в експлуатацію тільки в 2011-2012 роках.
«Зараз багато наших потенційних клієнтів скаржаться, що стало неможливо знайти в Москві в новобудові, готової хоча б на 70%, однокімнатну квартиру до 4 млн. рублів або двухкомнатную до 6 млн. рублів, хоча торік таких варіантів ще було досить, - узагальнює потреби покупців Дмитро Отяковский, комерційний директор ГК «Піонер». - А з боку компанії ми спостерігаємо наступну картину: починаючи із травня минулого року, у нас досить рівний графік по кількості угод. Приміром, у ЖК «Лазаревское» на місяць стабільно продається 20-30 квартир. І це незважаючи на регулярну корекцію цін, що тільки в другому півріччі 2009 року проводилася тричі».
ЖК «Лазаревское» - наочний приклад високоліквідної новобудови, що користується активним попитом. Комплекс розташований у Південному Бутово в 3 хвилинах пішки від метро «Бунинская алея», у зеленій зоні. До продажу пропонувалися 690 5-кімнатних квартир загальною площею від 40 до 105 кв. метрів. Будівництво комплексу почалося влітку 2008 року, а активна фаза продажів довелася на розпал кризи - початок 2009-ого, коли квартири доводилося продавати близько до собівартості. Але з літа 2009 року ціни в комплексі виросли в середньому на 15% - у міру готовності об'єкта й зростаючого попиту. Зараз тут уже не залишилося однокімнатних квартир, двухкомнатные площею від 55 до 59 кв. метрів продаються за ціною від 5,41 до 5,78 млн. рублів, трикімнатні - від 70,6 до 73,3 кв. метрів коштують від 6,63 до 6,93 млн. рублів, чотирьох- і пятикомнатные - від 85,35 кв. метрів і 7,98 млн. рублів до 105 кВ. метрів і 9,78 млн. рублів. Таким чином, реальна середня ціна на об'єкті зараз становить порядку 95 тис. рублів за кв. метр. Будівельна готовність комплексу - більше 70%.

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Серед присутніх:
Шукають готель: 34

Бронююють авіаквитки: 9

Роботів: 0
Отсутствуют.

Переглядають портал: 56
Загалом на сайті: 99 людей

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!