Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Весняне прискорення на ринку новобудов

Криза попиту на столичному ринку новобудов закінчився: покупець раптом виявив, що зараз стало складно купити недорогу квартиру в об'єктах високої стадії готовності.

Попит вище пропозиції. Всупереч прогнозам скептиків, криза низького попиту на ринку новобудов Москви й області давно закінчився. І якщо рік назад можна було здобувати квартири з дисконтом, одержувати програми безпроцентної розстрочки й очікувати інші преференції від забудовника, те зараз ринок столичного житла повністю збалансований. Покупці, які відкладали покупку в надії дочекатися цінового дна й багатого вибору, уже промахнулися: дно пройдене, ціни ростуть, а різноманітного асортиментів пропозицій більше немає.
Уже влітку-восени 2009 року вигідно розташовані об'єкти у високій стадії готовності стали користуватися підвищеним інтересом покупців. Активізувалися й перекупники, що вибирають, як правило, самі ліквідні одно-двухкомнатные квартири в быстровозводимых панельних будинках економа-класу. Відбувається вимивання якісних квартир у мінімальній ціновій категорії економ- і комфорт-класів, невеликого метражу, розташованих у пішохідній доступності від метро. З настанням 2010-ого ця тенденція тільки підсилилася, і буде збільшуватися як мінімум до кінця року. Нові об'єкти багатоповерхової забудови перебувають поки, у найкращому разі, на стадії котловану й будуть уведені в експлуатацію тільки в 2011-2012 роках.
«Зараз багато наших потенційних клієнтів скаржаться, що стало неможливо знайти в Москві в новобудові, готової хоча б на 70%, однокімнатну квартиру до 4 млн. рублів або двухкомнатную до 6 млн. рублів, хоча торік таких варіантів ще було досить, - узагальнює потреби покупців Дмитро Отяковский, комерційний директор ГК «Піонер». - А з боку компанії ми спостерігаємо наступну картину: починаючи із травня минулого року, у нас досить рівний графік по кількості угод. Приміром, у ЖК «Лазаревское» на місяць стабільно продається 20-30 квартир. І це незважаючи на регулярну корекцію цін, що тільки в другому півріччі 2009 року проводилася тричі».
ЖК «Лазаревское» - наочний приклад високоліквідної новобудови, що користується активним попитом. Комплекс розташований у Південному Бутово в 3 хвилинах пішки від метро «Бунинская алея», у зеленій зоні. До продажу пропонувалися 690 5-кімнатних квартир загальною площею від 40 до 105 кв. метрів. Будівництво комплексу почалося влітку 2008 року, а активна фаза продажів довелася на розпал кризи - початок 2009-ого, коли квартири доводилося продавати близько до собівартості. Але з літа 2009 року ціни в комплексі виросли в середньому на 15% - у міру готовності об'єкта й зростаючого попиту. Зараз тут уже не залишилося однокімнатних квартир, двухкомнатные площею від 55 до 59 кв. метрів продаються за ціною від 5,41 до 5,78 млн. рублів, трикімнатні - від 70,6 до 73,3 кв. метрів коштують від 6,63 до 6,93 млн. рублів, чотирьох- і пятикомнатные - від 85,35 кв. метрів і 7,98 млн. рублів до 105 кВ. метрів і 9,78 млн. рублів. Таким чином, реальна середня ціна на об'єкті зараз становить порядку 95 тис. рублів за кв. метр. Будівельна готовність комплексу - більше 70%. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!