Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

А що шукаємо?

За попередніми даними, наданим дослідницькою компанією Infowave, 90% відвідувачів Ярмарку нерухомості прийшли зібрати інформацію для покупки житла. У лідерах попиту (приблизно нарівно) залишаються однокімнатні й двухкомнатные квартири. У половини опитаних житло вже є, а нове купується для поліпшення житлових умов, ще для 40% - це буде перша власна квартира, а 12% мають намір придбати квартиру для дітей. Більше половини відвідувачів виставки впевнені, що нерухомість найближчим часом буде дорожчати, третина - що ціни залишаться на поточному рівні.
Приємно відзначити, що майже 90% опитаних оцінили організацію виставки на «добре» і «відмінно».

Удома чекають новоселів
Цією весною Організатори відзначають високий попит на пропозиції забудовників. У суботу вдень на стенди найбільших компаній було, що називається, «не пробитися». Менеджери стендів говорять про зрослий рівень информированности городян, які задавали предметні питання по конкретних адресах, умовам договору, використанню кредитів, субсидій і сертифікатів. Помітно, що потенційні покупці прийшли на виставку «озброївшись» попередньо зібраною інформацією.
На ринок і на Ярмарок нерухомості повернулися банки - на минулій виставці їх було 8. «Відталий» до весни попит на кредитні інструменти підтверджує значне число відвідувачів, як на стендах банків, так і на семінарах, присвячених кредитним ресурсам на ринку житла.
По статистиці обігів на стенди «ИНФО», цього разу відвідувачі виставки активно шукали партнерів для продажу житла на вторинному ринку. У сегменті споруджуваної нерухомості найчастіше ставили запитання по розстрочках платежів від забудовника. І всі категорії продавців і покупців мали потребу в грамотному юридичному супроводі - попит на такі послуги був дійсно великою. Тому на Ярмарку нерухомості працювали два консультаційних центри: по юридичних питаннях і другий - за участю офіційних структур - по використанню субсидій і материнського капіталу, міським програмам поліпшення житлових умов і нотаріату. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!