Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

ХХ Ярмарок нерухомості: весняний ріст

26-28 березня 2010 у Петербурзькому СКК відбувся ХХ ювілейний Ярмарок нерухомості. Організатори, учасники й відвідувачі відзначили, що весняна виставка ознаменувала зміну сезонів на ринку нерухомості: зимовий затишок за, прийшов час для росту. Цей бадьорий настрій відчувався всій, співпричетними події.

Про підйом ринку говорило все: і додаток нових учасників, і повернення колишніх, і креативный розмах в оформленні стендів, і зросле число відвідувачів, і ...навіть погода. Адже саме 26 березня, у день відкриття ХХ виставки, у Петербург прийшла справжня весняна відлига. Звичайно, про перехід ринку на «пекуче» поки говорити рано, але «ясно» можна обіцяти із упевненістю.

Як здорово, що всі ми тут!
Ювілейний Ярмарок пройшов під девізом «БУДУТЬ ВСІ!», що підкреслив значимість місії проекту: у двадцятий раз Ярмарок об'єднав лідерів ринку й десятки тисяч городян для спільного рішення самого актуального питання - житлового.
Весняна виставка зібрала 393 учасника на трьох своїх експозиціях - міської, заміської й закордонної нерухомості. Самої представницької була, як завжди, Ярмарок міської нерухомості - 152 учасника. У їхньому числі - більше половини із двадцятки найбільших забудовників міста за підсумками минулого року. У цілому, ці компанії здали в 2009 році 821,8 тис. кв.м. житла. Побачити - що ж саме звели будівельники, зрівняти якість, ціни й «проголосувати гаманцем» прийшли тисячі городян.
скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!