Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Залучення орендарів

Передбачається, що самі маленькі по площі апартаменти "Ермітажу на пляжі" будуть приносити не менш 17 тисяч кіпрських фунтів у рік (порядку 35 тисяч дол.). Навіть узимку квартира не буде пустувати, адже Кіпр позиціонується як острів всіх сезонів. Крім того, колишній статус готельного комплексу дозволить не витрачати гроші на залучення туристів - адже багато хто відпочивали в цьому місці раніше й оцінили всі достоїнства району, будинку й особою атмосфери безтурботного відпочинку в комфортабельному отеленні. "Ермітаж на пляжі" коштує практично на березі моря, у центрі міста, недалеко від жвавого району курортного життя - що ще треба для відпочинку?

Керуюча компанія будинку має намір і оптимальні ціни. По попередніх розрахунках фахівців компанії "Лордос", квартира почне приносити її власникові стабільний, високий дохід при вартості проживання в апартаментах "Ермітажу на пляжі" від 75 кипр. фунтів за добу влітку й від 45 кипр. фунтів узимку.

Зрозуміло, що вартість оренди в будь-який час року повинна бути конкурентоспроможної - не занадто високої, але й не занадто демпінгової. Керуюча компанія "Ермітажу на пляжі" бере на себе роботу з відстеження цінової кон'юнктури ринку. Власник апартаментів може бути впевнений у тім, що його нерухомість навіть узимку буде ефективно "експлуатується", а, виходить, його вкладення окупляться максимально швидко.

До речі, купити квартиру в "Ермітажу" можна в кредит. Причому, правильно підібравши параметри позики, Вам не прийде вилучати гроші із сімейного бюджету: орендні платежі практично покриють всі витрати по кредиту. З огляду на доступність і "дешевину" кредитів на острові (зараз кредитна ставка кіпрських банків становить ледве більше 5% у євро), покупка апартаментів не зажадає серйозних фінансових "жертв" з Вашої сторони. Досить внести первісний внесок - від 30% загальної вартості квартири, оплатити витрати по оформленню, і Ви - власник престижної нерухомості на Кіпрі. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!