Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

В оточенні комфорту й стилю

Цього року найстарша на Кіпрі будівельна компанія "Лордос" завершила реновацію готельного комплексу в центрі Лимассола. Тепер оновлений будинок клубного типу розташовує 60-ю просторими апартаментами. Відзначимо, що в первісному статусі - як чотиризірковий готель - "Ермітаж на пляжі" проіснував недовго. Власник вирішив продати свій бізнес. Викупила будинок компанія "Лордос", керівництво якої, розглянувши кілька варіантів, вирішило перешикувати готель під фешенебельні апартаменти. Вийшло вдало: цього року "Ермітаж на пляжі" був нагороджений у категорії "Кращі апартаменти на Кіпрі" і "Кращий реновационный проект на Кіпрі" у конкурсі, що проводився журналом "Homes Overseas", а також як "Кращі апартаменти на Кіпрі" у Міжнародному конкурсі по нерухомості.

Така передісторія проекту. А тепер деталі.
"Ермітаж на пляжі" простроен у центрі Лимассола, буквально на березі моря. Удале розташування будинку гарантує тишу й спокій, до гучних вулиць курортного міста кілька хвилин ходьби. Будинок оточений старими евкаліптовими деревами, відстань до моря - 50 метрів. З північної сторони розташовується відкрита паркова зона. З інших сторін перебувають два висококласних готелі.

Біля житлового комплексу не проходить ні однієї жвавої траси, але саме головне, що між "Ермітажем на пляжі" і морем немає проїзної частини. Територія комплексу охороняється, у дворі розташований плавальний басейн, оточений субтропічним садам. Тут же перебуває й тренажерний зал, обладнаний сучасними спортивними тренажерами, сауною й парильнею. На місткому паркуванні передбачене принаймні одне місце для кожного власника апартаментів. На першому поверсі будинку - невеликий зал для проведення ділових зустрічей, вечірок, семінарів або презентацій.

Новаторський дизайн апартаментів відрізняє гармонічне сполучення стилю й функціональності. Серед корисних опцій: клімат-контроль, многоканальное супутникове телебачення, високошвидкісний Інтернет, зроблена система безпеки й попередження пожежі. Кожна квартира обставлена елегантними дубовими меблями, а кухні, створені в стилі ганьби-тік, обладнаний кращою технікою всесвітньо відомого німецького виробника Miele. Деякі апартаменти мають власні басейни й джакузи. Вартість апартаментів (від 155 тис. кипр. фунтів) залежить від багатьох факторів: виду з вікна, поверху й, звичайно, площі.

Але "Ермітаж на пляжі" навряд чи б можна було назвати житловим будинком клубного типу без спеціальної служби керування будинком. Компанія "Лордос", що має величезний досвід по організації висококласного готельного сервісу, заздалегідь подбала про майбутніх власників апартаментів. При будинку створена Керуюча компанія, що займеться збиранням, поточним ремонтом і облаштованістю будинку й прилягаючої до нього території. В обов'язку Керуючої компанії буде входити й здача апартаментів в оренду, звичайно, за бажанням власників.

По попередніх розрахунках, щорічна капіталізація апартаментів в "Ермітажу на пляжі" складе не менш 30%. Ця цифра враховує як среднерыночный ріст кіпрського ринку нерухомості - не менш 15% у рік, так і доходи від здачі в оренду. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!