Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Місце для відпочинку й бізнесу

Великою популярністю в іноземців користується місто Лимасол. Він вигідно розташований на полпути між Пафоским і Ларнакским аеропортами, до кожного з яких можна добратися за годину. Менш чим у годині їзди перебуває сучасний гірськолижний курорт Троодос, а в самому Лимасоле і його пригородах можна знайти пляжі на будь-який смак: від диких до обладнаних для занять спортом і дозвільного времяпрепровождения.

Це місто-курорт уважається ще й головним діловим центром Кіпру. До вступу в ЄС саме тут реєстрували свої офшорні компанії російські підприємці. Формально офшорний бізнес на вимогу Євросоюзу припинив своє існування, однак Лимасол залишається одним з найбільших міжнародних центрів по наданню налогосберегающих послуг. Ставка оподатковування на Кіпрі нижче, ніж у багатьох країнах, а міжнародний бізнес лимасольских компаній тепер легальний у країнах Європи.

Втішно, що ділова активність міста зовсім не заважає туристам насолоджуватися відпочинком. Для них у місті створені всі умови: працюють аксонометричні, кінотеатри, боулінги, дискотеки, іде жвава торгівля в сувенірних крамничках, на кожному куті відкриті місцеві ресторанчики національної кухні. Лимасол уважається також самим веселим кіпрським містом, тому що саме тут проходять самі цікаві на острові гулянки - Весняний Карнавал і Фестиваль Вина у вересні.

Необтяжлива нерухомість
Купити нерухомість на Кіпрі дуже просто, були б гроші. І не забувайте, що за закордонним житлом під час відсутності хазяїна хтось повинен стежити, треба вчасно оплачувати податки й комунальні послуги - мати додаткові витрати. Звичайно, кіпрська нерухомість росте в ціні й вкладення окупаються.

Втім, існує спосіб окупити інвестиції швидше, і при цьому заробити - це здача курортного житла всемірних. Багато хто, однак, думають, що турботи по експлуатації такої нерухомості будуть занадто обтяжними. На конкретному прикладі ми продемонструємо наскільки просто й вигідно містити нерухомість на Кіпрі. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!