Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Iдеальне місце для інвестицій

А ще Кіпр - ідеальне місце для інвестицій. У першу чергу тому, що протягом останніх десятиліть політична й правова ситуація на острові залишається стабільної, законодавство - прозоро, а у відношенні прямих іноземних інвестицій діє вкрай ліберальна для члена ЄС політика. Крім того, сьогодні на Кіпрі найнижчі в Євросоюзі податки (єдиний, корпоративний податок становить 10%), укладені угоди про запобігання подвійного оподатковування з багатьма країнами.

Не дивно, що між Росією й Кіпром розвиваються продуктивні ділові відносини. Росте зовнішньоторговельний баланс, вітчизняні бізнесмени активно вкладають кошти в економіку острова. І все-таки основний потік інвестицій з Росії спрямований на ринок кіпрської нерухомості.

Успадковане із часів британської колонізації законодавство гарантує захист інтересів власника приватної власності. Після вступу в Євросоюз, всі правовстановлюючі закони були наведені у відповідність із найсуворішими європейськими стандартами. Госорганы Кіпру здійснюють твердий нагляд за кожною угодою на ринку нерухомості, благо, що на острові існує єдиний кадастр всіх об'єктів і кожного донума землі (місцева міра площі).

За прогнозами експертів, у найближчі роки ріст цін на нерухомість складе не менш 15%. Найбільшою інвестиційною привабливістю сьогодні володіє нерухомість, близько розташована до моря. На острові залишився не так вуж і багато земельних ділянок, призначених для будівництва, а берегова лінія на курорті завжди буде користуватися попитом.

Найбільш активний ріст цін прогнозується в сегменті елітного житла. Мода на ексклюзивну нерухомість набирає обороти. Якщо десять років тому острів забудовували типовими коробками, то тепер у честі тільки оригінальні дизайнерські проекти. А раз попит збільшується, експерти гарантують збільшення цін на нерухомість класу люкс, що випереджають среднерыночные показники темпами.

Але головним каталізатором підвищення вартості квадратного метра є статус туристичної Мекки острова. Кіпрські влади направляють солідні засоби на кампанію по залученню туристів, які повинні десь зупинятися. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!