Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Як заробити на кіпрській нерухомості

Про що мріють багато хто з нас? З вигодою розмістити чесно зароблені гроші в дохідній і надійній справі. На жаль, історія нас навчила, що жодна інвестиційна область у Росії не гарантує повернення вкладених коштів. Саме тому заможні співвітчизники так охоче інвестують вільні гроші в закордонну нерухомість. Не останнє місце в їхніх перевагах займає Кіпр.

Кіпр є для багатьох з нас, що живуть довгі місяці при мінусовій температурі, ідеальним курортним місцем. Сонце світить 320 днів у році, а весна починається вже в лютому. Самі кіпріоти із цього приводу жартують: "У нас якщо не літо, то весна".

Вторить прекрасній погоді й унікальна экосистема. Невипадково, кожний, хто хоч раз відвідав Кіпр, називає цей острів раєм. Красивейшие пляжі обмиваються ласкавим Средиземным морем, невеликі деревеньки оточені виноградниками, маслиновими й цитрусовими гаями, а в центральній частині острова піднімаються покриті хвойними лісами гори Троодоса. До речі, недавно міжнародний екологічний фонд "Блакитний Прапор" присудив 49 пляжам острова найвищу оцінку, що видається при виконанні 27 критеріїв. Ці й інші пляжі доглянуті, пропонують ідеально чисту воду для купання.

Розповідаючи про Кіпр, не можна не згадати й про його жителів. Гостинність і доброзичливість остров'ян приємно дивують кожного приїжджого. До росіян кіпріоти ставляться з великою симпатією.

До цього можна додати низький рівень злочинності, розвинену інфраструктуру острова, високий рівень життя, що відповідає кращим європейським стандартам, і гнучкий імміграційний режим. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!