Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Ціни на нью-йоркську нерухомість

По даним нью-йоркських риелторов, у цей час найбільшим попитом користуються квартири із трьома спальнями. Вартість такого житла може доходити до 3,6 млн доларів, що є рекордною ціною за останні 10 років. Вартість середньої квартири на Манхэттене в цей час коливається від 770 до 840 тис. доларів. Найбільше активно продаються студії.

Відповідно до огляду компанії Prudential Douglas Elliman, середня ціна одного квадратного фута житла (1 кв. метр - 10,76 кв. фута) у Нью-Йорку збільшилася на 6,6% у цьому кварталі в порівнянні з аналогічним періодом минулого року й склала 1070 доларів. Торік у першому кварталі вона становила 1004 долара.

Незаможними по нью-йоркських мірках уважаються городяни, які мають річний прибуток до 20 тис. доларів. Будівельний і комерційний бум довівся в столиці США на 1990-е роки, у результаті чого в мегаполіс прибуло більше мільйона легальних мігрантів.

Ціни на нью-йоркську нерухомість за останні 10 років виросли в середньому в 3 рази, потягнувши за собою й вартість оренди. По даним правительства міста, біля третини жителів мегаполіса сьогодні витрачають на оренду житла більше половини своїх доходів і тільки 33% жителів є власниками житла.

В американського плану доступного житла є свої скептики, що думають, що, навіть незважаючи на всі пільги, людині зі скромним статком квартира в Нью-Йорку не по кишені.

«З моїм доходом самим доступним житлом залишаються притулки для бездомних», - думає Саид Джонсон, що затверджує, що його родина не потягне квартирні витрати в розмірі більше 500 доларів на місяць. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!