Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Нью-Йорк для незаможних

Нью-Йорк приступає до реалізації проекту "Доступне житло". Влади міста мають намір забезпечити житлом 500 тис. ньюйоркцев, що мають дохід до 20 тис. доларів у рік. На це планується витратити більше 7 млрд доларів, в основному з місцевих бюджетів. Програма припускає й залучення засобів майбутніх мешканців за рахунок випуску житлових облігацій і видачу іпотечних кредитів по ставці 4% річних.

Влади Нью-Йорка приступають до реалізації програми «Доступне житло» для незаможних, котра розрахована на 10 років.

«Адміністрація міста обіцяє надати під забудову ділянки землі, уже постачені комунікаціями, у тому числі на Манхэттене» «Місто повинен побудувати доступне житло для 500 тис. жителів Нью-Йорка, що по чисельності більше, ніж все населення Атланти. Ми мають намір домогтися успіху в самому амбіційному соціальному проекті в національній історії», - заявив мер Нью-Йорка Майкл Блумберг.

На реалізацію проекту по будівництву доступного житла для незаможних американців планується витратити більше 7 млрд доларів. У значній мірі витрати по будівництву понесуть бюджети міста й штату Нью-Йорк.

Програма також припускає залучення засобів майбутніх мешканців на будівництво за рахунок випуску житлових облігацій і видачу довгострокових іпотечних кредитів по ставці близько 4% річних. Крім того, по задуму Блумберга, найбільші банки створять страховий фонд під іпотечні кредити в розмірі 40 млн доларів.

При цьому, як писала газета ПОГЛЯД, американський ринок іпотеки останнім часом переживає труднощі. Найбільша іпотечна компанія Америки New Century Financial, що спеціалізується на обслуговуванні позичальників з низьким рівнем кредитоспроможності, днями збанкрутувала. Інвестори вважають, що ризик неповернень по кредитах став занадто високим.

Курирувати масштабний план влади Нью-Йорка по будівництву недорого житла будуть некомерційні організації. Адміністрація міста обіцяє надати під забудову ділянки землі, уже постачені комунікаціями, у тому числі на Манхэттене.

«У місті зложилася більша диспропорція - ціни на житлі виросли в кілька разів за останнє десятиліття, доходи людей робочих спеціальностей змінилися набагато менше. Наша програма розрахована на ті, хто не може купити житло за ринковими цінами», - сказав РІА «Новини» представник прес-служби мера Нью-Йорка.

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Серед присутніх:
Шукають готель: 34

Бронююють авіаквитки: 9

Роботів: 1
Yahoo

Переглядають портал: 56
Загалом на сайті: 99 людей

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!