Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Нью-Йорк для незаможних

Нью-Йорк приступає до реалізації проекту "Доступне житло". Влади міста мають намір забезпечити житлом 500 тис. ньюйоркцев, що мають дохід до 20 тис. доларів у рік. На це планується витратити більше 7 млрд доларів, в основному з місцевих бюджетів. Програма припускає й залучення засобів майбутніх мешканців за рахунок випуску житлових облігацій і видачу іпотечних кредитів по ставці 4% річних.

Влади Нью-Йорка приступають до реалізації програми «Доступне житло» для незаможних, котра розрахована на 10 років.

«Адміністрація міста обіцяє надати під забудову ділянки землі, уже постачені комунікаціями, у тому числі на Манхэттене» «Місто повинен побудувати доступне житло для 500 тис. жителів Нью-Йорка, що по чисельності більше, ніж все населення Атланти. Ми мають намір домогтися успіху в самому амбіційному соціальному проекті в національній історії», - заявив мер Нью-Йорка Майкл Блумберг.

На реалізацію проекту по будівництву доступного житла для незаможних американців планується витратити більше 7 млрд доларів. У значній мірі витрати по будівництву понесуть бюджети міста й штату Нью-Йорк.

Програма також припускає залучення засобів майбутніх мешканців на будівництво за рахунок випуску житлових облігацій і видачу довгострокових іпотечних кредитів по ставці близько 4% річних. Крім того, по задуму Блумберга, найбільші банки створять страховий фонд під іпотечні кредити в розмірі 40 млн доларів.

При цьому, як писала газета ПОГЛЯД, американський ринок іпотеки останнім часом переживає труднощі. Найбільша іпотечна компанія Америки New Century Financial, що спеціалізується на обслуговуванні позичальників з низьким рівнем кредитоспроможності, днями збанкрутувала. Інвестори вважають, що ризик неповернень по кредитах став занадто високим.

Курирувати масштабний план влади Нью-Йорка по будівництву недорого житла будуть некомерційні організації. Адміністрація міста обіцяє надати під забудову ділянки землі, уже постачені комунікаціями, у тому числі на Манхэттене.

«У місті зложилася більша диспропорція - ціни на житлі виросли в кілька разів за останнє десятиліття, доходи людей робочих спеціальностей змінилися набагато менше. Наша програма розрахована на ті, хто не може купити житло за ринковими цінами», - сказав РІА «Новини» представник прес-служби мера Нью-Йорка.
скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!