Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Ринкова ціна житла

Фахівці великих агентств, що мають багатий досвід роботи з нерухомістю, не маючи дозволу на проведення офіційних оцінок, можуть практично точно оцінити вартість об'єкта й порахувати величину іпотечного кредиту, що може бути отриманий покупцем. Причина тому - безпосередня присутність при проведенні оцінки, спостереження за роботою тасадоров і постійний контакт із ними. Проведення попередньої неофіційної оцінки допомагає потенційному покупцеві точніше визначитися з наступними діями й заощаджує деяку суму, дозволяючи скоротити кількість звертань до офіційних оцінювачів, якщо розглядається альтернатива придбання одного з декількох об'єктів.

Результат офіційної експертної оцінки і є оцінною вартістю. Причому ця цифра може трохи відрізнятися від вартості покупки як в одну, так і в іншу сторону. Але ці відмінності звичайно невеликі. Оцінку нерухомості проводять протягом п'яти - десяти днів. Схвалення кредиту відбувається за період від однієї до п'яти тижнів.

За цей час покупець повинен одержати в міграційному відділі поліції ідентифікаційний номер іноземця NIE (аналог російського ИНН), а також внести на рахунок засобу, необхідні для придбання нерухомості, включаючи витрати по відкриттю іпотеки, оформленню угоди купівлі-продажу й страхуванню об'єкта.

Іпотечний кредит поширюється на нерухоме майно. В обмін на грошову суму, одержувану в борг покупцем, житло закладають. Факт застави майна відбивають у Регістрі власності (Registro de Propiedad). У випадку використання іпотечного кредиту це фіксують у договорі купівлі-продажу, а зареєстрований оригінал купчій одержують у момент погашення позички (до цього документ зберігається в банку, що надав кредит).

Процентну ставку визначають виходячи з величини EURIBOR на день зміни відсотків, до неї додають застережену в іпотечному договорі надбавку - це так званий кредит із плаваючою процентною ставкою. Річна ставка по кредиту може залежно від величини європейського фінансового індексу як збільшитися, так і зменшитися. Іноді банки в кредитному договорі прописують межі цієї зміни, а іноді й немає. Існують також кредитні договори з фіксованою процентною ставкою, що не міняється протягом дії кредиту. Правда, ця ставка споконвічно істотно вище плаваючої. Практика показує, що вигідніше брати іпотеку із плаваючою ставкою, особливо якщо їсти бажання погасити кредит раніше зазначеного строку.

Можливість дострокового погашення кредиту потрібно окремо обмовляти в нотаріальному акті. Необхідно також указувати комісійний відсоток, що банк візьме за дану операцію. Для кредитів з фіксованою процентною ставкою такий максимальний відсоток законодавчо не визначений. Як правило, він дорівнює 2-4 % від погали суммы, щоМ; для кредитів зі змінною ставкою він становить 1 % від суми, що погали достроково.

У випадку невиконання кредитних зобов'язань у встановлений строк відсотки можуть перевищити на чотири пункти діючу річну номінальну процентну ставку. Якщо покупець не вносить плату по кредиту протягом декількох місяців, банк забирає нерухоме майно через суд. У кожному конкретному випадку необхідно детальне ознайомлення із кредитним договором, тому що можливі зміни залежно від банку, що відкриває кредит.

Виплату всієї суми кредиту й завершення іпотеки завіряють нотаріальним актом і фіксують у регістрі власності.

Останнім часом незначне підвищення процентних ставок по іпотечних кредитах привело до зменшення попиту з боку іспанців на залучення позикових засобів для покупки житла. У банках скопилося чимало нерозміщених коштів. Тоді фінансові будинки звернули увагу на іноземних клієнтів, у тому числі на постійно зростаюче число покупців нерухомості з Росії й країн СНД.

скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!