Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Процедура одержання й погашення кредиту

Оскільки іпотечний кредит надають під заставу нерухомості, у першу чергу необхідно знайти об'єкт, що цікавить вас, і підписати договір купівлі-продажу, адже саме він є підставою для розгляду банком заяви. Потім необхідно відкрити рахунок у банку й внести на нього невелику суму в межах 500 євро для оплати послуг незалежного оцінювача нерухомості. Потім у банк надають копію контракту купівлі-продажу й стандартний пакет документів, що включає апостилированный переклад закордонного паспорта й документи, що підтверджують платоспроможність покупця.

Після подачі необхідних паперів банк наймає незалежного оцінювача. Він готовить комплексний документ оцінки, на підставі якого комісія приймає підсумкове рішення щодо розміру іпотечного кредиту. Для оцінки нерухомості банк запросить документи про купується жилье, щоМ, що буде заставою кредиту. У випадку придбання власності на вторинному ринку житла потрібно надати попередню купчу (Escritura de compra - venta) і виписку з Госрегистра власників (Nota simple informativa), що засвідчує наявність власності в продавця й відсутність або наявність обтяжень на ній. При покупці житла в будівельної компанії банк запитує відповідні документи в неї. На їхній підставі банк направляє запит у незалежну компанію, що робить експертну оцінку вартості здобувається недвижимости, щоМ.

Ринкова ціна житла може відрізнятися від експертної, оскільки існує суб'єктивний фактор продавця й покупця. Неспеціалістові промахнутися в оцінці житлового об'єкта просто. Ціна помилки може виявитися значною. Нерухомість оцінюють не з дозвільної цікавості. Важливо знати точну вартість майбутнього придбання, особливо якщо ціль покупки - інвестиції. Надалі при перепродажі житла величина отриманого прибутку буде прямо залежати від кількості спочатку вкладених коштів. Тому незалежна оцінка, вироблена банком при видачі іпотечного кредиту, служить інтересам покупця.

В Іспанії, як і в інших країнах Євросоюзу, існує стругаючи система визначення вартості нерухомості. Динаміку цін на неї також відслідковують. Відповідну статистику перевіряють (а потім і публікують) європейські й інші міжнародні організації, наприклад МВФ. На чолі іспанської системи оцінки нерухомості коштує національна організація TINSA, рекомендації якої використовують у своїй роботі незалежні оцінювачі. Незалежні організації по оцінці нерухомості Іспанії (тасасории) працюють як за заявками окремих громадян, що бажають довідатися, скільки насправді коштує їхня власність, так і в тісному контакті з банками. Кожний банк має договір з тасасорией на проведення офіційних оцінок нерухомості, під заставу якої збирається видати іпотечний кредит. Якісно зроблена оцінка дозволяє істотно зменшити ризики банку й підвищити шанси прохача. Через швидкий неухильний ріст цін на всі види іспанської нерухомості дані виконаної оцінки швидко застарівають. Тому тасасьон, зроблений по офіційному замовленню (наприклад, по запиті банку), діє всього три місяці. Після закінчення цього строку оцінку проводять заново. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!