Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Іпотека в Іспанії сьогодні

Звичайно, умови іпотечного кредитування для іспанців і нерезидентів неоднакові. Тому не зваблюйтеся, довідавшись, що в Європі можна взяти кредит на повну вартість нерухомості. У цьому випадку мова не йде про іноземців. Але слід зазначити, що в Іспанії умови іпотечного кредитування прийнятні для нерезидентів, включаючи росіян. Розмір позички для іноземця, як правило, становить 50-70 % від ціни нерухомості, рідше доходить до 80 % (скоріше, це виключення). Якщо мова йде про покупку вторинного житла, найімовірніше, банк дасть кредит на суму близько 50 % від вартості, у випадку придбання новобудови - близько 70 %. Теоретично строк погашення позички обчислюють по простій формулі: від цифри 70 віднімають вік кредит, що одержує. Найпоширеніший строк кредитування - 15-25 років.

Одержання кредиту спричиняє неминучі витрати. Так, банк за відкриття кредиту бере близько 1,5-2 % від вартості нерухомості. За послуги незалежного сертифікованого експерта, що обов'язково проводить оцінку житла, що здобувається, прийде віддати 200-300 євро. Оскільки покупець відразу стає власником нерухомості (незважаючи на непогашений кредит), те й витрати по оформленню покупки в приватну власність він оплачує негайно. Нотаріальні витрати й податки при покупці житла в Іспанії становлять 8-10 % від вартості.

Таким чином, покупець, зацікавлений у придбанні нерухомості в Іспанії, повинен мати на руках, точніше, перевести на рахунок у банку (звичайно ж, не привезти у валізі) від 40 до 60 % вартості обраного об'єкта.

Більша частина іпотечного кредитування в Іспанії полягає під плаваючий відсоток, тобто в перший рік банк призначає фіксовану ставку (тепер вона становить приблизно 3,7-4 %). Починаючи із другого року відсоток розглядають знову (в основному один раз у рік), при цьому за основу прийнято брати європейську міжбанківську дисконтну ставку EURIBOR, що являє собою середньозважену ставку по довгострокових депозитах європейських банків. Інформацію з даного показника можна знайти в офіційному бюлетені іспанського правительства B.O.E. У цей час даний показник «плаває» у межах від 3,8 до 4,2 %. Крім того, стягується маржа банку від 0,7 до 1,2 %. У результаті щорічні виплати по іпотеці складуть близько 4,5-5,2 %.

Обов'язково також страхування нерухомості, придбаної в кредит. При цьому бажано застрахувати й життя покупця. У випадку смерті або хвороби позикоодержувача невиплачений кредит погасить страхова компанія. Таким чином, він не зависне на родині, що залишилася без годувальника. Це невелика сума в межах 500-600 євро в рік, але її варто враховувати.

Безумовно, власник нерухомості в Іспанії має втрати по змісту, які складаються із щорічних податків (0,2 %), комунальних виплат (60-100 євро/місяць), витрат на електроенергію й водопостачання (від 20 до 120 євро/місяць). Дані витрати ляжуть на плечі власника житла поза залежністю від того, куплена нерухомість у кредит або на власні засоби. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!