Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Іпотека по-іспанськи

Якщо в нашій країні іпотека тільки набирає обороти, то на Заході придбання нерухомості в кредит має давню історію. У цей час іноземні банки пропонують різноманітні умови іпотечного кредитування для нерезидентів, у тому числі для росіян. Представляємо читачам перший матеріал з нової рубрики «Іпотека в закордонних країнах». Відкриває цикл стаття про особливості й умови покупки нерухомості в кредит для іноземців в Іспанії. Про це розповідає керівник відділу закордонної нерухомості корпорації « Бест-Нерухомість» кандидат історичних наук Юлія ТИТОВА.

Наступила весна, а виходить, прийшла пора для риелторов. Ті люди, які не знайшли свого місця під сонцем, починають жваві пошуки апартаментів і будинків у моря. Уже кілька років першість у рейтингу популярної закордонної нерухомості втримує Іспанія. Це пояснюється цілим поруч факторів: відмінним співвідношенням ціни і якості пропонованої нерухомості, м'яким средиземноморским кліматом, можливістю одержання багаторазової шенгенской візи, стабільністю економічної й правової ситуації в країні, відмінною транспортною доступністю й, безумовно, найпростіший і прийнятної для росіян іпотекою.

Придбання нерухомості в кредит в Іспанії буде цікаво не тільки тим покупцям, яким не вистачає грошей для оплати повної вартості житла, що сподобалося. Навіть для людини, що має на руках всю необхідну суму, іпотека може виявитися вигідною.


З минулого іспанської іпотеки
Розвиток іпотеки в Іспанії за час її становлення зіштовхувалося із чималою кількістю проблем. Постійні коливання курсу песеты, порівняно високі для Європи темпи інфляції не дозволяли зробити її загальнодоступним інструментом. На початку 90-х років ситуація початку поступово змінюватися на краще. На той час країна стала діючим членом Європейського економічного союзу, що підтримує тенденції подальшого об'єднання Європи, включаючи створення кредитно-грошового союзу. В 1992 році в Маастрихте Іспанія взяла ряд зобов'язань, що передбачають досягнення фінансової стабільності песеты, низьких темпів інфляції й процентних ставок. Зниження інфляції підігріло попит на іпотеку з боку іспанців: 8–12 % річних здалися прийнятною платою за покупку нерухомості прямо зараз, тим більше що житлове питання для більшості родин стояв гостро. Безліч іспанців у віці від 20 до 30 років були змушені жити під одним дахом з родителями, не маючи можливості створювати власні родини через відсутність житлових перспектив. У середині 90‑х різко виросли темпи будівництва, сталі реалізовуватися урядові програми доступного житла. До болю знайома росіянам картина.

На іспанському ринку з'явилося багато іноземних покупців, у першу чергу з Великобританії й Німеччини. Попит на житло в курортній зоні помітно виріс. Пропозиції нерухомості в Іспанії були привабливими не тільки через порівняно низькі ціни, але й завдяки різниці в курсах валют. Так у країні почався підйом ринку нерухомості, підкріплюваний як внутрішнім, так і зовнішнім попитом. Щорічний ріст вартості житла в Іспанії, стабільно перевищуючий мінімум в 15 %, не зупиняв, а навпаки підігрівав інтерес покупців, доводячи сприятливий інвестиційний клімат.

Банки активно узялися за розробку й реалізацію різних стратегій розвитку іпотечного кредитування. На ринку з'явилася тверда конкуренція. Завдяки тому що кредити видавали не тільки іспанцям, але й всім іноземцям, приплив капіталу в іспанський банківський сектор ззовні збільшився. Друга половина 90-х років стала періодом активного розвитку й популяризації іпотеки в країні. Але поки песета була національною валютою Іспанії, темпи інфляції продовжували залишатися високими. Це заважало подальшому розвитку кредитних інструментів.

В 2002 році в обіг входить євро. Із цього моменту Європейський центральний банк (ЕЦБ) приступився до здійснення єдиної грошово-кредитної політики, об'єктом якої були далеко не однорідні економіки країн - учасниць Європейського економічного й валютного союзу. Акуратні дії ЕЦБ привели до досягнення фінансової стабільності в Іспанії при низьких (порядку 3 %) темпах інфляції. Прийшли часи дешевої іпотеки. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!