Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Спосіб: купити й здавати

Ставши власником апартаментів з видом на море або котеджу в спокійній і величній Англії, їх можна здати в оренду й одержувати невеликий, але стабільний дохід. Властиво, покупка заради здачі в оренду і є ще один варіант інвестування. Оренда може бути як довгострокова (допустимо, якщо ви придбали будинок розраховуючи на віддалене майбутнє), так і короткочасна (на літній сезон або на півроку). Довгострокова оренда, як правило, актуальна для столиць і великих міст, короткострокова - для курортних зон. Правда, на думку риэлтеров, рішення стати рантье не завжди виправдано: оскільки турбот по здачі житла може виявитися більше, ніж прибутку. Якщо в Росії ринок оренди усе ще "дикий" і це на руку орендодавцям, які здебільшого не платять ні копійки податків, то в жодній розвиненій європейській країні від податкових зобов'язань не зникнути. Так, в Італії, Франції, Іспанії орендодавець віддає в скарбницю до 30% свого прибутку. При цьому, за словами Геннадія Тузова, середній дохід від рентного бізнесу в Європі - 4-5% у рік. У країнах з більше динамічним ростом цін (Центральна й Східна Європа) прибутковість буває й вище, так що період самооплатності проекту складе приблизно 10-12 років. Приблизно так само обстоит справа з рентою комерційної нерухомості.

Нерідко росіяни використовують наступну схему покупки житла в Європі: беруть кредит на покупку готового житла й відразу починають його здавати. Одержувана рента покриває значну частину щомісячних внесків по кредиту. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!