Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Iнвестиції в кредит

Покупка житла в кредит може бути цікава не тільки тим, у яких немає вільних декількох десятків-сотень тисяч доларів. "Придбання житла в кредит вигідно, оскільки рівень інфляції в Росії значно перевершує банківську ставку по іпотечному кредитуванню за рубежем", - упевнена Юлія Титова.

Найбільш лояльні до російських покупців нерухомості банки Іспанії, Кіпру, Португалії. Тут росіянин може одержати іпотеку, маючи документи, що підтверджують його дохід і сплату прибуткового податку. Правда, варто врахувати, що європейські банки вважають кандидата на кредит платоспроможним, тільки якщо він затрачає на виплати по кредиту не більше 30% від свого доходу. Росіянам у цей час доступні кредити в будь-яких банках вищевказаних країн. "Ставка по іпотеці там майже скрізь однакова й починається від оцінки 4,5% річних", - відзначає керуючий директор компанії EstateService Геннадій Тузів. Як правило, позички видаються на суму 60-70% від вартості житла на строк до 20 років.

А от банки Італії набагато більше консервативні й практично не дають іпотечних кредитів росіянам, навіть якщо клієнт відповідає всім необхідним вимогам. Тут, як і у Франції, до речі, причепливо ставляться до підтвердження платоспроможності потенційного покупця і його податкових декларацій. Французькі банки крім цього вимагають ще й гарантій від великих європейських банків (рахунку в підкладочних неприйнятні). Тобто потрібно довести, що ви є клієнтом такого банку й що у вас там лежить резервна сума, що принаймні на 50% покриває запитуваний кредит. Та й самі умови кредитування в цих країнах менш цікаві: як правило, іноземцеві дають суму не більш ніж 50-60% від вартості житла на строк до 10 років.

А от у привабливі для інвесторів країнах колишнього соціалістичного табору в більшості випадків одержати кредит іноземному клієнтові дуже складно. Проте, як відзначає Юлія Титова, деякі забудовники пропонують "кредитування", зокрема в Болгарії, строком до 5-20 років під 8-9% річних. Однак це не налагоджена банківська іпотека, а лізинг. Власником нерухомості до моменту повного погашення кредиту є не покупець, а будівельна компанія. Користуватися нерухомістю можна, але продавати й претендувати на візові пільги не вийде. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!