Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Як купувати закордонну нерухомість

Будинок у Європі росіяни купують не тільки із прицілом провести в ньому старість. Місцеві ринки пропонують широкі можливості одержання доходу від вкладень у нерухомість. У міру того як московські квартири втрачають свою інвестиційну привабливість, увагу росіян частково може перемкнутися на закордонну нерухомість.

У більшості європейських країн немає обмежень на покупку нерухомості іноземцями

Її прибутковість при вдалому виборі об'єкта здатна скласти до 20-30% річних, при цьому рівень ризиків куди нижче, ніж у російській столиці. Крім того, покупка будинку за рубежем часом виявляється доступніше, ніж аналогічна операція на батьківщині. Так, сьогодні за середньою ціною двухкомнатной квартири в Москві реально придбати непоганий будинок на березі моря в ряді країн Східної Європи й у Туреччині.

Спосіб перший: покупка "вторички"
Якщо інвестора в першу чергу цікавить збереження грошей або диверсифікованість інвестиційних ризиків, то найпростіший спосіб - покупка готового житла в розвитий, економічно стабільній країні. Причому за ті гроші, які підуть у Москві на покупку стандартної квартири, європейські ринки надають набагато більше широкий вибір. Наприклад, за 200 тис. євро можна купити двухкомнатную квартиру в Москві, або котедж на Пелопоннесі (Греція) з видом на море, або віллу в Алании (Туреччина), або пари апартаментів у Софії або Бургасе (Болгарія) і т.п. "До того ж співвідношення ціна-якість при покупці нових апартаментів у Європі принципово вище, ніж у Москві, - зауважує директор департаменту закордонної нерухомості компанії " Бест-Нерухомість" Юлія Титова. - Вартість квадратного метра в спальних районах столиці рідко вписується в суму 3000 доларів (близько 2500 євро). При цьому квартири здаються без обробки, і строки будівництва найчастіше не выдерживаются. За ці ж гроші здобуваються апартаменти за рубежем. Звичайно в комплексі з інфраструктурою, що включає басейн, зелену зону, дитячі майданчики, паркування, а найчастіше тенісні корти, SPA, ресторан, фитнес-центр і інші додаткові зручності. Квартиру покупець одержує з обробкою "під ключ" чудової якості, що відповідає європейським стандартам, у безпосередній близькості від моря".

Крім того, не можна сказати, що такі "консервативні" вкладення не забезпечать ніякого прибутку. Залежно від вибору країни придбання й продаж готового житла може принести від 10 до 30% річних. Якщо інвестор хоче зробити довгострокове, але гарантоване вкладення засобів, йому варто подивитися на нерухомість Лондона, Парижа, а також на курортні французькі зони, де будинку дорожчають не дуже швидко, але зате стабільно - у силу невгасаючої популярності цих місць. Розраховуючи на відносно швидкий дохід краще звернути увагу на країни, що розвиваються. "Популярні ринки так званої высокорисковой зони, де ще тільки складається система продажу нерухомості іноземцям. Наприклад, Болгарія, Чорногорія", - затверджує гендиректор компанії Avenue Property Лариса Хорева. Втім, нерухомість майже у всіх країнах Східної Європи поки дорожчає щорічно не менше ніж на 20%. А Таллин і Рига торік побили всі європейські рекорди: тут квадратні метри виросли в ціні більше чим на 50%. На жаль, золотий час дли інвестицій у ці ринки упущено: у більшості країн ріст цін уже вповільнюється, а експерти всі частіше говорять про те, що дані ринки перегріті. У найближчі рік-два куплене тут житла усе ще буде приносити гідний прибуток у розмірі 20-25% річних, однак знайти гарний варіант за прийнятною ціною зараз практично неможливо.

У більшості європейських країн сьогодні немає обмежень на покупку нерухомості іноземцями, хоча найчастіше заборони накладають на покупку землі. Найбільш налагоджені й прості схеми діють в Іспанії й на Кіпрі. Для того щоб стати місцевим домо- і землевласником, досить мати закордонний паспорт і гроші на рахунках у європейських банках, у тому числі й у російські. А от у тих європейських країнах, що примкнули до Євросоюзу недавно, є ряд перешкод, які, втім, у більшості випадків легко обійти по цілком законним і вже відпрацьованих схемах. "Наприклад, у Болгарії іноземець як приватна особа не може купити землю. Але вподобана ділянка можна придбати на фірму, відкриту спеціально для цієї мети. У Чехії таку ж схему доводиться використовувати й для житлової нерухомості", - розповідає начальник відділу закордонної нерухомості Столичного агентства нерухомості (СТАН) Олексій Пєшков. Подібний же сценарій прийде застосовувати й у Хорватії. А в Туреччині для реєстрації права власності спочатку потрібно одержати посвідка на проживання. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!