Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Ринок житлової нерухомості

У цілому ринок житлової нерухомості в Парижу можна розділити на три групи: перша група - частки вдома або вілли. Їхня ціна коливається залежно від округу від 300 тис. євро до 2-3 мільйонів. Друга група - це елітні паризькі квартири поліпшеного планування, з євроремонтом, з підземним гаражем у престижних округах. Середня ціна квартири загальною площею 100 кв. м з високою стелею, розташовану недалеко від метро, з місцем у підземному гаражі від 400 тис. євро нескінченно.

Третя група - це звичайні малометражні квартири в багатоповерхових будинках. У середньому по 80-150 тис. євро. Таких пропозицій на паризькому ринку нерухомості найбільше. Але це не говорить про те, що вони застоюються на ринку пропозицій.

Що стосується цін, то в 1996 році суми по угодах з нерухомістю рідко перевищували 200 000 євро, а в 50% випадків і 100 000 євро. В 1996 році за ці гроші можна було придбати 2-кімнатну квартиру, а за 200 000 євро - більшість 3-кімнатних квартир.

До 1998 року вартість квартир була досить стабільна (2300-2500 євро за метр). Але з 1998 по 2002 рік ціни виросли на 50%. 2003 рік і зовсім встановив своєрідний рекорд по кількості зроблених угод. Початок 2004 року ознаменувалося ціновим рекордом (близько 4400 євро за метр у січні). У вересні метр коштував уже 5000 євро. В 2006 році ціна квадратного метра піднялася ще на 1000 євро, а сьогодні середня вартість становить порядку 6000-7000 євро. Дивно, але при такому росту аналитики ринку паризької нерухомості абсолютно не схильні говорити про подальшу стагнацію й запевняють, що в такому місті ціна квадратного метра не може коштувати дешево, натякаючи на ще більше збільшення цін.

"Москва поки відстає від Парижа за рівнем цін, але якщо динаміка росту двох останнього років збережеться, російська столиця наздожене французьку вже в найближчій перспективі", - думає аналітик експертного центра Realty Monitor Віктор Штомпель. Глава Росстроя Сергій Круглик також прогнозує, що в 2008 році буде підйом ціни на російське житло.

У цьому зв'язку "вічне" вірш класика революційної поезії можна й перефразувати. "Підступай до очей розлуки рідота, серце мені сентиментальністю расквась. А навіщо мені жити й умирати в Парижу, якщо те ж може запропонувати Москва". скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!