Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Вікно в Парижу

Париж - не тільки столиця світової моди, Париж - якоюсь мірою законодавець моди на ринку нерухомості, причому моди "високої".

Столицю Франції ріднить із Росією й Москвою не тільки пристрасть вітчизняного бомонду до набережних Сени за всіх часів, але й подібність у формуванні цінової політики на житлову нерухомість і пильну увагу інвестиційного співтовариства. "Великі інвестори розглядають Росію й особливо Москву як третій по значимості європейський ринок після Лондона й Парижа, - думає Даррел Стэнафорд із CB Richard Ellis Noble Gibbons. - Вони можуть ігнорувати невеликі ринки в Центральній і Східній Європі, але дозволити собі таку розкіш у відношенні 15-мільйонної Москви або 140-мільйонної Росії вони не в змозі".

Багатовікова історія, вузькі бруковані вулички, стародавні будинки, мости й дорогі магазини - от доданки, які притягають у Париж всі нових і нових жителів. Більшість, може, і не прагнуть осісти тут постійно, але обзавестися своєю житлоплощею хочуть, мабуть, багато хто. І якщо Лондон або Нью-Йорк залучають насамперед як фінансові центри миру, то в Париж рвуться по заклику серця, прилучитися до паризької субкультури й відчути на собі весь її колорит, від арабських кварталів до величного собору Паризької Богоматері. І ніякі ціни не змусять людей, що полюбили це місто, відмовитися від думки придбати його частину. Жити в столиці Франції престижно, відповідно попит і ціни на нерухомість отут дуже високі. В основному на високу ціну впливають місця розташування квартири (історичний центр) і загальна площа. У Парижу висока ціна досягається ще й за рахунок якості будівельних робіт і загального планування прилягаючого до будинку ділянки. Цікаво, що третина продаваних квартир - це "студії" (однокімнатні квартири без окремої кухні), ще третина - 2-кімнатні квартири (з одною спальнею). 80% із всіх проданих квартир мали не більше 3 кімнат.

Варто відзначити, що подібне співвідношення досить стабільно. Це пояснюється пропозицією на ринку нерухомості Парижа - більші квартири будують у дуже обмеженій кількості. Таким чином, розвиток ринку прямо залежить від попиту. Квартира з 4 кімнат для родини із двома дітьми - це занадто шикарно.

Безумовно, у Парижу є й 2- і 3-поверхові апартаменти, однак вони складаються з 6, 7 або 8 кімнат і є "штучним" товаром, ексклюзивом. Звичайний парижанин живе в "студії" або в 2-кімнатній квартирі загальною площею менш 50 кв. м. Якщо ж він обзаводиться родиною, то переїжджає в пригород, розраховуючи повернутися в Париж тільки після виходу на пенсію.

Найбільшою популярністю користуються більші комфортабельні квартири в центрі міста або в історичних районах.

Крім того, із всіх європейських столиць Париж залишається одним з найпривабливіших для інвесторів ринком нерухомості. Стабільність і передбачуваність сполучаються з гарною прибутковістю й статусом "світових воріт". "Одне з основних відмінностей ринків нерухомості Москви й Парижа - у їхньому віці й, як наслідок, стабільності. Крім цього, нерухомість Москви в значно більшому ступені використовується фізичними і юридичними особами для вкладення коштів (так звані інвестиційні квартири)", - уважає менеджер відділу житлових приміщень АН "Сервіс. Нерухомість і право" Євгеній Веретильный. І це дійсно факт. Саме в Москві можна на відміну від світових столиць одержувати надприбуток, вкладаючи в столичну нерухомість. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!