Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Шанхай - приклад для Петербурга?

Наші чиновники, захопившись ідеями будівництва хмарочосів у центрі Петербурга, приводять як аргументи інші міста миру, у т.ч. Шанхай. Простому петербуржцеві, на відміну від команди губернатора, важко самому побувати в Шанхаєві, тому довіримося думці кореспондента “ Санкт-Петербурзьких відомостей”.

Шанхайські хмарочоси вражають. Уходящие в піднебесся, дивно пластичні й різноманітні, вони створюють образ міста, цілком і повністю спрямованого в майбутнє. І нехай у сучасному житті Шанхая є ще місце бідності й соціальному розшаруванню - хмарочоси немов переконують: усе в нас буде добре.

Але петербурзькому журналістові в Шанхаєві хмарочоси цікаві не тільки самі по собі. Він ще й напружено думає про своє власне місто, де збираються от-от почати будувати перший хмарочос. Так що ж підказує Шанхай щодо наших власних перспектив?

Перше, що підказує: хмарочоси - це дійсно локомотиви економіки. Але не слід чекати від них швидкої віддачі. Навіть у хмарочосах бурхливо зростаючого Шанхая далеко не всі площі зайняті. Деякі гіганти будуються, так сказати, взапас - розраховуючи на майбутній попит. І якщо потужна китайська економіка цей попит безсумнівно забезпечить, то наша (будемо чесні) демонструє поки більше скромні успіхи.

Друге: хмарочоси гарні не окремо, а разом, у групі. Окремо вартий хмарочос - немов штир у болоті. А от група створює ефект пластичності, мінливості, до того ж хмарочоси немов переговорюються один з одним високо над головами людей. Чи значить це, що на Охте треба будувати групу хмарочосів? Про це - наступний пункт.

Третє: старому місту хмарочоси відчутний заважають. Якщо й будувати їх у безпосередній близькості від історичного центра, треба бути готовим до того, що акцент зміститься саме на хмарочоси. Старі шанхайські будівлі виглядають сьогодні скромними домішками на тлі сучасних спрямованих у небо сусідів. Якщо глянути на старі фото набережної ріки Хуанпу, що розріже Шанхай на західну й східну частини, можна побачити: західна набережна, забудована будинками першої третини XX століття, велично піднімається над рікою. А сьогодні ця набережна губиться, сьогодні вона виглядає бідною родичкою східного берега, де коштують висотні будинки нового покоління.

Чи готові ми до подібним до змін - до тому, наприклад, що величний Смольний собор буде здаватися маленькою капличкою біля могутнього хмарочоса?

Четверте: не варто очікувати, що всі городяни будуть перебувати в повному захваті від росту міста вгору. Навіть від шанхайських чиновників (звичайно досить скупих на особисті визнання) трапилося почути: нинішній тріумф хмарочосів їм не за смаком, він занадто радикально міняє особу міста. Подібні слова вимовляли й звичайні городяни. Хоча буду об'єктивним: не рідше доводилося чути й слова гордості за нові висотні будівлі. Напевно, навіть частіше.

П'яте: строк життя хмарочосів не так великий, як у багатьох більше приосадкуватих будинків. Шанхайцы, по їхньому власному визнанню, розраховують на 100-літній термін служби хмарочосів. (Зимовий палац, згадаємо, коштує вже майже 250.) А що робити через сто років - зносити й будувати нові? А якщо тоді буде економічна криза, недостача засобів - як накажете надходити?

До речі кажучи, наше й шанхайське розуміння хмарочосів розходиться в одному чисто формальному змісті. Для них висотні будинки - це будинку вище дванадцяти поверхів. І коли мова йде про те, що місто будує 3000 хмарочосів щорічно, у це число включають насамперед будинку цілком звичайного росту. Такі, яких і в нас сьогодні вистачає. Що ж стосується хмарочосів цілком справжніх, вище 30 поверхів, те їх у Шанхаєві нині більше 650.

Найвище з нинішніх будинків Шанхая - вежа Цзинь Мао висотою 420 метрів. Але вже будується зовсім неподалік від її новий хмарочос, що повинен вежу перевершити - будинок Шанхайського світового фінансового центра висотою 492 метра. З'явися воно в Росії, його точно прозвали б «открывашкой»: форма будинку дуже нагадує цей корисний у побуті предмет. Цікава справа: два найвищі будинки Шанхая коштують метрах у ста друг від друга. «Чому так близько?» - запитали петербурзькі журналісти в представника компанії, що будує новий хмарочос. Відповідь його був короткий: «Так вирішила партія».

Вражає Шанхай - місто хмарочосів, найбільший мегаполіс Китаю, спрямований у майбутнє. Говорять, саме сюди може переміститися через десяток-іншого років світовий центр прийняття фінансових і політичних рішень. У сотнях шанхайських хмарочосів будуть тоді обговорюватися долі миру. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!