Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Еліта... Але більше доступна

Квартал Super Cannes з його знаменитими гаями уздовж дороги не менш привабливий з погляду придбання не-рухомості. У пошуках об'єктів з видом на море потрібно розраховувати на суму від 2 до 10 млн євро. Аматорам розкішних апартаментів на набережній Круазетт варто звернути увагу, що ціни на них перебувають у діапазоні від 8 до15 тис. євро за кв.м. Особливою популярністю користуються квартири в престижних комплексах Gonnet de la Reine, Le Gray d'Albion або Miramar. Більше доступним резидентським місцем уважається La Croix des Gardes, поблизу від Cannes-La Bocca. Розраховуйте на суму від 3 до 6 тис. євро за кв.м за апартаменти й від 800 тис. до 5 млн за окремий будинок. Жан-франсуа Фавелье, керуючий компанією Burger Sotheby's International Cote d'Azure, констатує, що американці зараз, навпаки, продають своє майно, використовуючи рідкий шанс примножити свій капітал за рахунок катастрофічного падіння долара. Багато клієнтів воліють винятково закриті від сторонніх очей охоронювані володіння. Так, у зоні Haute de Cannes успіхом користуються 30 фешенебельних комплексів. У них можна розраховувати на суму від 2 до 3 млн євро за будинок житловою площею 180-200 кв.м на території 1,5 тис. кв.м. У цілому, фахівці твердо переконані в тім, що саме емоційний фактор відіграє визначальну роль при прийнятті клієнтом рішення про придбання дорогого об'єкта. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!