Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Елітний сектор

Нижня цінова планка
Ринком елітної нерухомості тут звичайно вважають «другі будинки»: вілли й фешенебельних апартаментів, у яких заможні власники (еліта), представники якої, як правило, мають основний будинок у Парижу або за кордоном, проводять свої канікули в будь-який час року, наприклад, прилітають на уик-энд. Цікаво, що попит у секторі елітної нерухомості має свій віковий ценз: за останні роки клієнтура, що бажає жити в розкішних віллах або апартаментах, значно помолоділа. Її середній вік становить зараз 40-50 років. Що стосується вілл, те Роберт Биба з агентства ABC відкриє нам самі привілейовані резидентські квартали, одним із яких уважається «Каліфорнія». Починаючи від запаморочливих видів, чудової природи й благоухающей рослинності й закінчуючи фешенебельними резиденціями із власним парком, басейном, а іноді з тенісним кортом - «Каліфорнія» взагалі позбавлена недоліків. La Californie коштує на чолі самих престижних кварталів: тут ви не знайдете пропозицій нижче 1,525 млн євро. Потім треба Сannet Residentiel, де мінімальна ціна за віллу становить 915 тис. євро, і Super Cannes (між 610 тис. і 2,290 млн євро). Для порівняння: сама скромна пропозиція в Mougins становить 460 тис. євро. Що стосується апартаментів, то на чолі самих престижних місць значиться Centre-Croisette (центр Канн і нерухомість уздовж набережній Круазетт), де вартість квадратного метра дорівнює 15 252 євро. Далі - Basse Californie (7 630 євро за кв.м). Можливий бюджет покупки просторого пентхауса (тип нерухомості, що завжди користується попитом) становить від 1,525 євро до 3,050 млн євро. У престижних резидентських кварталах пропозиції із продажу вільної землі максимально обмежені. Вартість ділянки в La Californie становить від 450 до 600 євро за метр.


Рекордні угоди
Остання рекордна угода із продажу апартаментів склала 6,1 млн євро, а оренда вілли обійшлася в 230 тис. євро на місяць. Торік Villa Bagatelle на аvenue des Pharaons «пішла» за 35,063 млн євро. Вона знаменита своїми пишними вечірками, що влаштовуються алжирським принцом Рафіком Каліфа, на яких були присутні Стинг, Боно, Жерар Депардье, Антонио Бандерас і Мелани Гриффит.

Три розкішних особняки й безліч додаткових споруджень (площею 5 тис. кв.м) розташовані на 16 га землі з декількома басейнами, дискотекою, кіноконцертним залом на відкритому повітрі й безліччю чудових фонтанів.

Наступної в списку самих престижних об'єктів нерухомості (після Villa Bagatelle) значиться вілла La Tropical жилою площею 1,5 тис. кв.м і вартістю 25 млн євро. Аналогічний по площі об'єкт вартістю 10 млн євро можна підшукати в Notre-Dame de Grasse. 12 млн євро - така сума необхідна для того, щоб стати щасливим власником резиденції в Bel Horizon. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!