Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Вся нерухомість Канн

Казковий клімат, чудове розташування, безперешкодний доступ у місто по сучасних автострадах з аеропорту Ніцци, шикарна інфраструктура готелів і концентрація самих великих міжнародних виставок роблять Канни привабливим місцем для численної інтернаціональної клієнтури. Щорічний фестиваль кіно, виставка МIPIM (нерухомість), MIPCOM, MIPTV, FIFA (фестиваль реклами) і MIDEM (фестиваль музики) рік у рік піднімають престиж Канн в очах гостей і жителів міста.


Тенденції
Разом з тим, через війну в Іраку й у зв'язку з катастрофічним падінням долара на світових біржах (у пунктах обміну на Блакитному Березі ви одержите 62 євро, з урахуванням комісії, за 100 доларів США) місцевий сектор нерухомості перетерплює зміни. За словами агента по не-рухомості з компанії John Taylor, «у цей час стабільність продажів спостерігається лише в самому престижному секторі, де вартість об'єктів перевищує 5 млн євро, де рахунок іде на мільйони, а також у секторі щодо дешевого житла до 350 тис. євро. Пропозиції ж середньої цінової категорії до 1,5 млн євро (якісні апартаменти й вілли вартістю 3-5 млн євро) в елітному секторі продаються погано». Однак професіонали повні оптимізму - незважаючи на те, що ціни знижувати або просто застопорити їм доведеться так чи інакше, випливаючи загальної тенденції, що намітилася в Лондоні, Парижу, Іспанії й Португалії.

На ринку оренди завищені ціни на житло себе вже не виправдали. Багато пропозицій виявилися нерентабельними в період проведення Канського фестивалю й протягом усього минулого літа: квартири й вілли часто пустували. Видимо, у найближчому майбутньому в секторі оренди житла очікується зниження цін. Проте, на Блакитному Березі й у його столиці Ніцці є такі місця, де навіть у випадку кризи ціни не зрушаться убік зменшення ніколи. Місто конгресів (більше космополитичный, чим Ніцца, і менш дорогою, чим Монако) має незмінний успіх у клієнтів з Північної й Східної Європи й країн Середнього Сходу. Серед переваг вони відзначають саме головне - безпека, що підсилилася в місті і його пригородах завдяки старанням місцевого муніципалітету. У резидентських кварталах збільшилася кількість поліцейських ділянок, по всьому місту уведене відеоспостереження.

Через дорогу оренду жителі Канн зазнають постійних труднощів зі зніманням житла. Протягом декількох попереднього років ця тенденція носила латентний характер. Мешканцям Канн доводилося шукати житло не в самому місті, а в пригородах-комунах: Mougins, Grasse, Mouans-Sartoux, де ціни на порядок нижче. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!