Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

"Паломництво" у Чорногорію

Сонячні курорти й зростаюча в ціні житлова нерухомість притягають іноземців у Чорногорію, як магніт.

Адріатична Мекка
В останні два-три роки надзвичайно популярної серед росіян стала Чорногорія. Спочатку туди потягнувся потік туристів, настільки щільний, що авіаперевізники в пікові періоди із працею справлялися з попитом на даний напрямок. А слідом за туристами потягнулися в Чорногорію й інвестори, що бажають придбати будинок або квартиру по сусідству з Італією Юлія Титова, керівник відділу закордонної нерухомості компанії « Бест-Нерухомість», пояснює зростаючу популярність Чорногорії так: «Це остання безвізова країна в Європі, гостинно відкриваючі двері росіянам. Незвичайна природа, найчистіше Адріатичне море, чудова екологія, чудова морська кухня й безліч інших приємних дріб'язків роблять Чорногорію незвичайно популярної в наших громадян». Якщо до цього додати ріст, що спостерігається, цін на ринку нерухомості, стає зрозумілим, чому багато росіян, так само як і інші іноземці, скуповують у Чорногорії житло.
На думку Олени Некрытовой, менеджера проектів курортної нерухомості агентства елітної нерухомості «Нова Якість», у Чорногорії досить високий потенціал не тільки для розвитку туризму, але й для покупки нерухомості. «Купившие чорногорську нерухомість рік або два назад дуже задоволені, тому що не сумніваються надалі росту цін, - констатує Юлія Титова. - Адже економічний потенціал місцевого ринку тільки набирає обороти».
Андрій Экомасов, керівник напрямку ТОВ «Торговельний мир», відзначає також, що Чорногорія протягом багатьох століть історично пов'язана з Росією. Тому, здобуваючи нерухомість у Чорногорії, ви сусідите з людьми, відношення яких до російськомовним приїжджого не просто дружнє, а досить поважне. Їхня мова близька й зрозумілий, багато традицій і звичаї збігаються з нашими.

Гігантський ріст
Оскільки стратегічним напрямком розвитку Чорногорії є туризм, найбільш привабливі для покупців на ринку нерухомості апартаменти, котеджі й вілли, розташовані на узбережжя Адріатичного моря. Їхня вартість останнім часом різко злетіла нагору. Тому, за словами Юліи Титовой, про доступність чорногорського ринку нерухомості говорити сьогодні вже не доводяться, адже ціни наближаються до московського.
«Розвиток туризму в Чорногорії спровокувало хвилю інтересу до країни з боку іноземних інвесторів. І вже зростаючий попит на нерухомість привів до того, що ціни на житло тут стали рости нечувано швидко: вартість квадратного метра житла в порівнянні з 2006 роком виросла в 3,5 рази, а на земельні ділянки - в 7-8 разів, - говорить Драган Хайдукович, керівник агентства нерухомості « Монте-Будинок». - Такий гігантський ріст - це ріст від нуля. І по досягненні середніх для Східної Європи цін на нерухомість їхній ріст буде відбуватися більш плавно».
Інші фахівці оцінюють ріст цін на чорногорську житлову нерухомість ледве більш скромно. Так, наприклад, за даними агентства «Нова Якість», у період з 2004-го по 2007-й у середньому він становить 70% у рік. Якщо в 2004 році середня вартість 1 кв. м була на рівні 750 євро, то в 2007 році аналогічні об'єкти коштують порядку 2500 євро за кв. м. И ця цифра остаточної не є. За прогнозами учасників ринку, середній ціновий поріг в 4000 євро за кв. м буде переборений за цей рік.
На думку Олени Невської, менеджера по роботі із клієнтами й розвитку бізнесу компанії «Адрионика», ринок нерухомості Чорногорії вже досить перегрітий. А це означає, що в 2007-2008 роках ціни доростуть до свого ринкового максимуму. Однак зараз вкладення засобів у житлову нерухомість Чорногорії є вигідним, оскільки ріст, що спостерігається сьогодні, цін збережеться ще протягом року - півтора років.
Як відзначає Олена Некрытова, Чорногорія входить у п'ятірку країн з найбільш високими показниками ліквідності. «За нашими оцінками, бум придбання нерухомості в Чорногорії протриває не менш двох-півтора-двох років і буде наростати в міру наближення дати вступу Чорногорії в Євросоюз», - уважає Андрій Экомасов.
Разом із цінами ростуть і обсяги будівництва - попит формує пропозицію. По оцінках експертів, в 2007 році житлове будівництво втроє перевищить торішні показники. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!