Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Як інвестувати в нерухомість Іспанії

Будь-який вид нерухомості в Іспанії повинен бути зареєстрований в Reglstro de Propiedad (Регістр власності), де Ви можете одержати повну інформацію про те, хто є власником нерухомості, яка її точна ціна, точна площа, а так само про наявність можливої заборгованості власника. На ім'я власника оформляється головний офіційний документ, називаний Escritura Publica , що потім привласнюється власний реєстраційний номер, номер запису, аркуша й тому для занесення її в Регістр.

При необхідності покупець може скористатися банківським кредитом

Продати нерухомість за законами Іспанії має право тільки сам власник або ж особа їм призначене й що має, відповідно, від нього доручення, завірену нотаріально. Як правило, право продажу довіряється агентствам, у цьому випадку агентство повинне мати відповідну ліцензію. Кожна фірма або агентство так само має свою Эскритуру, дані якої зберігаються в Регістрі власності Іспанії, де можна навести про нього довідки. Якщо раптом виникне питання про недовіру, у цьому випадку Вам видається документ, називаний Nota Simple Informatlva (Нота Проста Інформаційна).

Якщо власників нерухомості трохи або власник є одруженим, то відповідно до вимог Цивільного Кодексу Іспанії при продажі необхідні присутність і згода всіх власників або нотаріально завірене доручення від них.

Після вибору підходящого Вам об'єкта нерухомості й ухвалення рішення про його покупку складається приватний контракт купівлі-продажу, у якому, у тому числі, вказуються умови й спосіб оплати.

Під час ідписання контракту, як прийнято, покупець виплачує близько 10% від вартості нерухомості, тим самим резервуючи нерухомість за собою. Після висновку контракту покупець повинен одержати в місцевій поліції так званий N . I . E . (ідентифікаційний номер іноземця), щоб потім правильно оформити угоду в нотаріуса. Далі, протягом місяця оформляється головний офіційний документ купівлі-продажу - Escritura Publica або просто "Эскритура". сума, Що Залишилася, грошей вноситься під час ідписання Эскритуры, після чого Ви стаєте повноправним власником. Причому існують різні умови оплати, наприклад, можна оформити іпотечний кредит, як правило, він становить 50, 60, максимум 70% від вартості нерухомості для нерезидентів Іспанії. Все це обмовляється в контракті до його підписання. Эскритура підписується покупцем і продавцем у Нотаріальній конторі в присутності іспанського нотаріуса. В Эскритуру за бажанням може бути внесене ім'я не тільки одного власника, але й всієї його родини. Після процедури підписання залишається лише зареєструвати Вашу нерухомість у Регістрі власності Іспанії. Процес реєстрації звичайно триває біля трьох місяців. Витрати, пов'язані із придбанням нерухомості.

Насамперед, потрібно сказати, що існує деяка різниця у витратах, пов'язаних з покупкою нової нерухомості й вторинної. Говорячи про поточні витрати, слід так же зазначити ще один важливий момент. В Іспанії широко практикується наступне: в Эскритуре офіційно декларується вартість, занижена на 10 - 20% від реальної ціни нерухомості. Робиться це з метою зниження поточних витрат і податків, пов'язаних з покупкою. Але робити це небажано, тому що пізніше можуть виникнути юридичні проблеми у випадку її наступного перепродажу. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!