Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Чорне море "по-болгарски"

Болгарія - гарна європейська країна, з дивно м'яким кліматом і узбережжям, що зберегло унікальну чистоту. Гостинний народ, легкий в освоєнні для російської людини мова, багата історія й невисокі ціни - все це робить перебування в тут більш ніж приємним. Не дивно, що чорноморські курорти країни з кожним роком стають усе більше популярними серед росіян.

Усі, хто бував у Болгарії раніше, і ті, хто відвідав її в останні рік-два, відзначають колосальну різницю між країною в епоху соціалізму, і тієї, що існує нині. Вплив Західної Європи з її прагненням до впорядкованості й комфорту очевидно. Разом з тим болгари дбайливо зберігають і свої власні традиції, немов би діючи згідно рекомендаціям Володимира Маяковського:
Дивитеся на життя без окулярів і шор,
Очима жадібними цапайте
Все те, що в нашої землі добре,
І що добре на Заході...
Вступ держави в Євросоюз в 2007 р. сприяло розвитку місцевої інфраструктури й сервісу, бурхливому будівництву, а також, на радість інвесторам, загальному росту цін на нерухомість. Точка зору Жанни Нихаенко, провідного спеціаліста департаменту закордонної нерухомості корпорації «Адвекс. Нерухомість», збігається з думкою більшості людей, що добре знають болгарський риэлторский ринок: «На сьогоднішній день ринок нерухомості в Болгарії - один із самих дохідній і перспективних у Європі. За останні два роки ціни на житлі виросли приблизно на 80% і очікується їх стійкий подальший ріст».
Незважаючи на те, що Болгарія вже пережила кілька стрибків цін, один із яких відбувся буквально цієї навесні, інвестувати в країну з метою одержання прибутку ще не пізно - вартість квадратного метра тут поки ще низька. Але навіть якщо людина не є підприємцем, а всього лише купив апартаменти для відпочинку, він «приречений» дістати прибуток від своєї покупки. «Коли-небудь ціни на нерухомість у Болгарії зрівняються з московськими, тобто виростуть в 3-4 рази. Поки ж квадрат у більшості курортних міст на узбережжя коштує від 750 до 1,8 тис. євро. Тому придбання тут житла в кожному разі припускає, що його власник одночасно й відпочиває, і заробляє на нерухомості» - говорить Світлана Кащеева, генеральний директор АН «Авента».
Плюс инвесторской активності росіян у Болгарії в порівнянні з аналогічною діяльністю в Росії полягає в тому, що як член ЄС, країна дає інвесторам вихід на ринки Євросоюзу й балканських країн.
Якщо ж людина не добуває засобу на життя інвестиціями в нерухомість, то він, найчастіше, приїжджає в Болгарію як турист - відпочити, засмагнути, побродити по історичних місцях і спробувати смачну, різноманітну й дуже недорогу болгарську їжу. Скорені красою узбережжя й загальним духом гостинності в країні, що відпочивають часто приїжджають сюди повторно вже як покупці. Тому цілком зрозуміла тенденція останнього часу серед агентств нерухомості - сполучати в собі функції риэлтера й щонайдужче. Часто, що зустрічається послуга, - ознайомлювальний тур, коли клієнтові, у випадку покупки їм житла, компанія повертає гроші, сплачені за поїздку.

Уздовж узбережжя
Чорноморське узбережжя Болгарії, по суті, являє собою єдине намисто золотих пляжів, що перемежовуються широко відомими курортними містами. Сама північ берегової лінії поки ще не настільки активно освоєний - тут домінують «дикі» пляжі. «Цивілізація», те пак пляжі з розвитий туристичною інфраструктурою, починаються з містечка Каварна і його околиць. Наступна, що користується популярністю, географічна крапка - місто Балчик, одне з найдавніших поселень на болгарському узбережжі Чорного моря. Місто славиться своєю унікальною атмосферою й красивейшим ботанічним садом.
В Албене, що випливає великому пункті по шляху з півночі на південь, зовсім інша атмосфера: тут відчувається елітарність. Місто розташоване на довгій косі у відкритій північній частині Варненского затоки. Курорт був побудований в 1969 р. в архітектурному стилі, що нагадує урбаністичні моделі Вальтера Гропиуса й часи баухауза.
Золоті піски - самий фешенебельний курорт країни. Він розташований на території однойменного національного парку й у цей час дуже густе заселений.
Найбільше місто на березі Чорного моря - Варна, літня столиця Болгарії. Тут є на що глянути - чудові пляжі, сучасний міжнародний аеропорт, найбільший морський порт у країні, яхт-клуб, теплі мінеральні джерела Варненского регіону, і, звичайно ж, історичні пам'ятники.
Один з найбільш популярних курортів країни Сонячний Берег (Слънчев Бряг). Він розташований у широкому u-образній затоці в південній частині чорноморської Рив'єри. Курорт складається з більш ніж 120 сучасних готелів і пропонує широкий вибір розваг. Ексклюзивна прикмета міста - міні-поїзд, що йде з одного кінця восьмикилометрового пляжу в іншій.
Древній Несебр немов би становить контраст Сонячному берегу: тут тихо й неймовірно спокійно. У цьому « місті-музеї під відкритим небом» люблять селитися шанувальники спокійного відпочинку.
Люди із проблемним здоров'ям безсумнівно виберуть Поморие - місто, де ще в III - IV століттях до Р.Х. було виявлене озеро з лікувальними брудами. В 1902 р. тут була побудована перша грязелікарня, і сьогодні курорт буквально ставить на ноги болящих.
Бургас - місто жвавий, у ньому майже 200 тис. жителів. Місцевий аеропорт - один із кращих у країні. Тут дуже чисте повітря (позначається відсутність промисловості), чудовий парк, якому віддане все узбережжя, а бургасскими мінеральними лазнями користувалися ще древні римляне.
Околиці міста неймовірно мальовничі. Між Бургасом і містом Царево чи лежать не найкрасивіші пляжі країни - принаймні, навколо Созополя - ще одного древнього й мальовничого міста - вони саме такі. Дюни нагадують прибалтійську Юрмалу, повітря найчистіший, сонце м'яке - чого ще бажати? Однак ті, хто любить повну самоту й тишу спрямовуються в саму південну крапку узбережжя - у невелике село Синеморец, що зовсім недавно утратили статус закритої прикордонної зони (до Туреччини всього 12 км). Синеморец розташований у безпосередній близькості до заповідника. Тут почали будувати комплекси зовсім недавно, і це врятувало місцевість від хаотичної й непродуманої забудови.

Переваги росіян
Попит на ринку нерухомості з боку іноземців і самих жителів Болгарії неоднорідний. Марина Луганська з агентства нерухомості «Valenсia» коментує це в такий спосіб: «Цікава «деталь» болгарського ринку нерухомості: іноземних інвесторів залучають переважно об'єкти на Чорноморському узбережжі й у гірських курортах, а болгар - нові апартаменти й бізнес-офіси в Софії, всупереч зростаючим цінам». Росіяни, навіть якщо вони не дуже багаті (так званий середній клас, всі частіше купує житло в Болгарії), воліють селитися в апартаментах, розташованих у першій лінії від моря. Морський пейзаж у вікні істотно впливає на ціну. По всьому узбережжю (Варна, Сонячний Берег, Золоті піски, Несебр, Поморие, Созополь, Синеморец і ін.) побудоване й продовжує будуватися більше 50 курортних комплексів з апартаментами найвищої якості й рівня. Як правило, вони здаються з повною внутрішньою обробкою й навіть меблюванням. Втім, купивши квартиру на стадії будівництва можна й гроші заощадити, і вплинути на планування (вибрати вільну) і обробку.
Крім виду з вікна на ціни впливає эксклюзивность архітектури комплексу, якість будівництва, екологічна ситуація в даному містечку, розвиненість інфраструктури. «Судячи з узятого темпу, Болгарія буде будуватися в найближчі роки дуже інтенсивно, - говорить Олександр Поправко, представник болгарської компанії OOD Sinemorets Bulgarstroi.- Найцікавіша, на мій погляд, та частина узбережжя, що розташовано південніше Бургаса: тут максимально продумано підходять до якості будівництва й архітектурному рішенню простору, тоді як у Сонячному Березі або Варні через занадто бурхливе будівництво є багато не цілком удалих будівель, порушений загальний містобудівний контекст. Крім того, на півдні більше теплий клімат і неймовірно гарна природа».
«Активніше всього дорожчає елітна нерухомість - говорить Марина Луганська. - На початку року клієнти усе ще втримувалися від оголошення свого майна на продаж. У майбутньому пропозиція буде випереджати попит, і усе більше якість будівництва буде основним фактором при виборі майна. Крім цього, буде збільшуватися й інтерес до бізнес- і індустріальної нерухомості. Вона буде приваблива для міжнародних партнерів. Важливим фактором у визначенні ціни по даному сегменті буде прилягаюча інфраструктура, що усе ще погано розвинена. Серед нерухомості, що користується попитом цього року, варто відзначити також якісні торговельні й офісні об'єкти, що відповідають високим вимогам іноземних інвесторів. Крім цього, можливо, що багато болгарських фірм зорієнтуються на бізнес-будинку й звільнять квартири, які не брали в наймання. Привабливими для підприємців будуть і райони з бальнеологією, які до цього моменту не користувалися особливим попитом».
скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!