Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Хочете казку? Купіть будиночок в Іспанії

Іспанія викликає закономірний інтерес представників різних країн. У числі іноземних власників нерухомості цієї країни найбільше англійців - вони становлять 35% покупців. Привабливі в інвестиційному відношенні об'єкти часто здобувають німці, практичність яких є національною рисою. В останні роки іспанські риэлторы всі частіше мають справа й із заможними росіянами.

Але частка наших співвітчизників у числі власників житла в Іспанії не так вуж великий, як це прийнято вважати, - не більше 1%. Проте значна частина потенційних російських покупців бажала б придбати нерухомість саме в цій країні: для цього існує безліч об'єктивних причин.

Самою очевидною перевагою цієї країни, омиваної водами Середземного моря й не знаючої зими, люди, що мають поверхневе подання про Іспанію, уважають винятково комфортність клімату.

Насправді таке подання має потребу в серйозних уточненнях. По-справжньому комфортними (зрозуміло, на європейський манер) є північні або центральні території. Посушливі райони спопеляючого півдня нагадують Африку й навряд чи прийдуть по смаку росіянам, що звикли до умов середньої смуги Росії. А от мінливий мальовничий рельєф країни дійсно підкуповує.

Для людей, які дивляться на життя тверезо й расчетливо, ця країна - знахідка: стійкий ріст іспанської економіки дозволяє сподіватися, що тутешня нерухомість буде тільки рости в ціні. Нарешті, привабливі й досить нескладні умови для одержання кредитів, що становлять лише 4,7% річних.


Сухою мовою цифр
Якщо вірити даним журналу Economist, вартість 1 кв. м житла в цій країні за останні 20 років збільшувалася в 6,5 рази швидше, ніж у середньому по мирі. Особливо динамічний ріст цін спостерігається в останні 15 років. За 1993 рік подорожчання склало близько 5%, а в період з 1994 по 2000 рік ціни піднялися в середньому на 6-10% у рік. З 2000 по 2005 рік показники подвоїлися й рівнялися близько 20% у рік. Підвищення процентних ставок Центральним європейським банком пригальмувало ріст вартості житла в 2006 році, за підсумками якого зафіксований середній показник подорожчання іспанської нерухомості на 15-16%. Також є дані про вповільнення строків продажі нового житла. Чим обумовлене таке явище?

Очевидно, деяким надлишком пропозиції: багато областей Іспанії в останні роки активно забудовувалися. Яскравий приклад - хаотична забудова Марбельи, що випробувала формений набіг з боку росіян. У результаті території, що втратили колишню привабливість, стали менш кращими для іноземців. Аналитики пророкують, що найближчим часом ослаблення купівельного попиту неминуче приведе до зниження росту будівельного сектора, що вже почалося торік. Втім, оптимістичні від природи іспанці не занадто сумують із цього приводу. Вони думають, що сама економіка Іспанії для підтримки стабільності має потребу в менших темпах росту. Завидна національна філософія, не чи правда?


Романтичний підхід
Прибережні землі Середземномор'я цінувалися завжди. У минулому завдяки близькості морських торговельних шляхів саме отут виникла більшість поселень. Сьогодні цей фактор не грає вирішальної ролі, але прибережні території привабливі для туризму. Цікавлять вони й багатьох потенційних покупців, особливо із числа росіян. Іспанських риэлторов часом дивує, наскільки сильне бажання наших співвітчизників жити «у самого синього моря». Такий романтичний підхід до придбання нерухомості незрозумілий європейцям, що насамперед обертають увагу на практичні речі: співвідношення якості й вартості об'єкта, наявність зручностей, паркувань, розвитий інфраструктури.

Гострий дефіцит земель, розташованих уздовж береговий смуги, довге час сприяв тому, що приріст цін на нерухомість набагато перевищував середньостатистичні показники й для найбільш привабливих об'єктів доходив до 40% у рік. У середньому за підсумками 2006 року середня ціна 1 кв. м на нову нерухомість у столицях приморських провінцій впритул наблизилася до показника Є3 тис. за 1 кв. м. Втім, цю планку варто вважати дуже умовної, оскільки в різних регіонах Іспанії розкид цін на нерухомість величезний. Найвищі темпи росту довгий час показували курортні провінції: Аликанте, Каталонія, Мурсия, Малага, Коста Калида; ледве менші - Валенсийское співтовариство й Балеарські острова.

Варто припустити, що до теперішнього часу ринок нерухомості прибережних територій досяг верхньої крапки. Замічено, що значна категорія власників готелів на узбережжі прагне продати приналежні їй об'єкти, для того щоб придбати нерухомість в інших областях Іспанії. Така тенденція пояснюється ростом популярності туризму в центральній частині країни, що володіє самобутньою природою, пам'ятниками архітектури й мистецтва. Всесвітньо відомі міста, що зберігають пам'ять історії: Мадрид, Севілья, Гренада, Толедо, Кордова, Сарагоса. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!