Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Міста Іспанії: Барселона

Барселона розташована на північному сході Іспанії, на средиземноморском узбережжя провінції Каталонія. Це другий по величині місто країни. Його населення (разом із пригородами) - біля п'яти мільйонів чоловік. На думку всіх, хто хоч раз отут побував, це один із самих прекрасних і затишних куточків землі, що скоріше асоціюється з півднем Франції, чим з типово іспанськими Севільєю або Мадридом. У цьому древнім поселенні (йому більше 2000 років) можна знайти пам'ятники римського періоду й середньовічну готику. Однак усе, що найбільше точно відбиває характер Барселони, побудовано в останні 100 років. Столиця Каталонії являє собою центр архітектури в стилі модерн, що значною мірою пов'язане з ім'ям геніального Антонио Гауди. І звичайно ж, це самий космополитичный і економічно активне місто країни, що випливає найсучаснішим тенденціям, а іноді й випереджальний їх.


Непроста історія
Прийнято вважати, що заснували поселення карфагеняне, і сам великий Ганнибал дав йому назва Барсино - на честь свого батька Гамилькара Барки.

Для захисту від набігів варварів місто обнесли кріпосною стіною, але Римська імперія, що все-таки прийшла в занепад, поступилася панування над ним королеві вестготів Атаульфу. Пізніше, в 716 році, Барселону захопили араби. Їхнє панування закінчилося в 801 році, коли місто звільнив король Людовик Благочестивий, син знаменитого Карла Великого. До речі сказати, саме в боротьбі проти арабів (маврів) і зародилася настільки характерна для барселонцев спрага незалежності.

Потім почався період розквіту Барселони, коли вона стала самим багатим містом Середземномор'я.

Лише в 1717 році Каталонія ввійшла до складу Іспанії, а король Пилип V з династії Бурбонов, борючись із будь-якими ознаками сепаратизму, заборонив каталонську мову.

Пройшло майже три століття, і в 1992 році мир знову заговорив про Каталонію: успіх Олімпійських ігор, що проводилися в Барселоні, приніс їй славу столиці спорту й показав усім економічну міць іспанської провінції. Це була зоряна година Барселони.

Мегаполіс ретельно підготувався: на березі Середземного моря були вибудувані Олімпійський порт і Олімпійське село, а городяни одержали новий курортний район з розкішними пляжами й приморськими ресторанами.

Олімпійські новобудови, спроектовані кращими архітекторами, докорінно змінили орієнтацію міста, розгорнувши його особою до моря.

Адже розташована в низині Барселона завжди була нетиповим приморським містом: її вулиці не збігали до берега, навпаки, воно всіма вежами й терасами немов тяглася нагору, карабкаясь на високі пагорби Монтжуик і Тибидабо. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!