Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Міста Іспанії: Барселона

Барселона розташована на північному сході Іспанії, на средиземноморском узбережжя провінції Каталонія. Це другий по величині місто країни. Його населення (разом із пригородами) - біля п'яти мільйонів чоловік. На думку всіх, хто хоч раз отут побував, це один із самих прекрасних і затишних куточків землі, що скоріше асоціюється з півднем Франції, чим з типово іспанськими Севільєю або Мадридом. У цьому древнім поселенні (йому більше 2000 років) можна знайти пам'ятники римського періоду й середньовічну готику. Однак усе, що найбільше точно відбиває характер Барселони, побудовано в останні 100 років. Столиця Каталонії являє собою центр архітектури в стилі модерн, що значною мірою пов'язане з ім'ям геніального Антонио Гауди. І звичайно ж, це самий космополитичный і економічно активне місто країни, що випливає найсучаснішим тенденціям, а іноді й випереджальний їх.


Непроста історія
Прийнято вважати, що заснували поселення карфагеняне, і сам великий Ганнибал дав йому назва Барсино - на честь свого батька Гамилькара Барки.

Для захисту від набігів варварів місто обнесли кріпосною стіною, але Римська імперія, що все-таки прийшла в занепад, поступилася панування над ним королеві вестготів Атаульфу. Пізніше, в 716 році, Барселону захопили араби. Їхнє панування закінчилося в 801 році, коли місто звільнив король Людовик Благочестивий, син знаменитого Карла Великого. До речі сказати, саме в боротьбі проти арабів (маврів) і зародилася настільки характерна для барселонцев спрага незалежності.

Потім почався період розквіту Барселони, коли вона стала самим багатим містом Середземномор'я.

Лише в 1717 році Каталонія ввійшла до складу Іспанії, а король Пилип V з династії Бурбонов, борючись із будь-якими ознаками сепаратизму, заборонив каталонську мову.

Пройшло майже три століття, і в 1992 році мир знову заговорив про Каталонію: успіх Олімпійських ігор, що проводилися в Барселоні, приніс їй славу столиці спорту й показав усім економічну міць іспанської провінції. Це була зоряна година Барселони.

Мегаполіс ретельно підготувався: на березі Середземного моря були вибудувані Олімпійський порт і Олімпійське село, а городяни одержали новий курортний район з розкішними пляжами й приморськими ресторанами.

Олімпійські новобудови, спроектовані кращими архітекторами, докорінно змінили орієнтацію міста, розгорнувши його особою до моря.

Адже розташована в низині Барселона завжди була нетиповим приморським містом: її вулиці не збігали до берега, навпаки, воно всіма вежами й терасами немов тяглася нагору, карабкаясь на високі пагорби Монтжуик і Тибидабо.

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Серед присутніх:
Шукають готель: 34

Бронююють авіаквитки: 9

Роботів: 1
Yandex

Переглядають портал: 56
Загалом на сайті: 99 людей

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!