Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Інвестиції в Чорногорію залучають росіян і європейців

Росіяни вже не перший рік купують нерухомість у Чорногорії. За невеликі гроші тут можна обзавестися будиночком або квартирою й проводити відпустку на море. Немаловажна обставина - немає ніяких обмежень для громадян Росії, що бажають придбати житлову нерухомість. І ще один істотний момент: квадратні метри в цій країні будуть тільки дорожчати. Експерти пророкують практично дворазовий ріст цін.
Чорногорія знову з'явилася на карті миру в червні минулого року. Нагадаємо, що в результаті кровопролитного розділу від Югославії залишилися дві республіки - Сербія й Чорногорія. Але й ця федерація протрималася недовго, і тепер на світовій політичній карті виникла ще одна цятка. По своїх розмірах воно навіть менше Калининрадской області. Однак це не заважає знову, що утворилася країні, бути инвестиционно привабливої.

Як ростуть ціни
Чорногорська нерухомість, безумовно, виправдує вкладення засобів. У той час як по всій Європі ціни на нерухомість падають, у Чорногорії, навпаки, - вони ростуть швидкими темпами. Так, по даним Йoвана Дулича - директори агентства «Zemljista», з моменту здобуття незалежності (за рік) ціни на земельні ділянки під будівництво виросли на 300%.
Не відстають від землі й новобудови. На думку Весни Млечич, представника компанії «Stanovi Investicije» до середини наступного року ціна на квадратний метр може досягти 3000 - 4000 євро. Сьогодні середня ціна квадратного метра в країні становить близько 1500 євро. Очікуваний ріст не в останню чергу пов'язаний з тим, що до 2009 року планується добудувати нове шосе, що буде йти з Албанії в Хорватію по всьому узбережжю.

Дорогі й дешеві зони
За даними компанії «Эстейтсервис», найбільш дорога зона Чорногорії - Будванская Рив'єра - від Будвы до Петровца. Ця територія на цей момент має найбільшу щільність об'єктів, куплених росіянами. Друга по престижності й інтересу з боку іноземних покупців - Херцеговачкая Рив'єра - від Игало до Кумбора. Узбережжя Которского затоки йде слідом за нею. Замикає ж рейтинг південна частина Чорногорського Примор'я - від Бара до Ульциня.
Таким чином, можна вивести деяку закономірність: чим ближче до границь Хорватії, тим нерухомість дорожче. Чим ближче до границь Албанії, тим квадратні метри дешевше. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!