Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Бейкер-Стрит починає програвати Челсі

За даними за 2006 рік, кількість росіян, що воліють відпочивати в Європі, збільшилося на 17,5 відсотка. Експерти Knight Frank відзначають, що поряд зі звичними курортами Франції, Італії й Іспанії наші співгромадяни обертають усе більше пильну увагу на країни Східної Європи.
Загальноприйнятої класифікації «по класах» у сегменті закордонної нерухомості немає: звичайно йде поділ на «міську», «заміську» і «рекреаційну на березі моря або в горах». Найбільш типової для ринку закордонної нерухомості є класифікація закордонних об'єктів по цілям придбання - для власного проживання або інвестиційне придбання.
Для власного проживання звичайно здобувається рекреаційна нерухомість, як правило, на березі моря або в горах, у країнах класичних напрямків средиземноморского регіону - Франція, Іспанія, Кіпр і ін. Хоча й у цих країнах при сприятливому збігу обставин не виключається можливість одержання орендного доходу. Абсолютним лідером по числу проживаючих власників є Італія: вона займає особливе місце серед всіх країн Середземномор'я.
Англія
Англія б'є всі рекорди популярності по запитах у сегменті «премиум». На 10 запитів по закордонній нерухомості, що надходять у московський офіс Knight Frank, 5 доводяться на Великобританію. По даним Knight Frank, такий ажіотаж з боку, звичайно ж, не тільки росіян, але й самих англійців, привів до небувалого збільшення цін на лондонську нерухомість: річний приріст склав 34,5%, що є максимальною величиною за останні 28 років. Тільки за червень 2007 року ціни на житлові будинки в Лондоні виросли на 3,1%. Основну частку приросту склали будинку вартістю більше 4 млн фунтів стерлінгів в елітних кварталах центрального Лондона.
Привабливість країни, насамперед, полягає в її так званої diversity, тобто різнорідності, різноманітті. В Англії людин будь-якої національності, конфесії, соціального шару, рівня добробуту, культури й утворення може почувати себе комфортно. Якщо він при цьому володіє англійською мовою, то він майже як будинку.
Російські покупці нерухомості, як правило, намагаються купувати квартири в самому центрі Лондона. У силу малоповерхової забудови центр Лондона займає дуже більшу площу, однак, з огляду на величезний міжнародний попит, у ньому, як і в будь-якій іншій столиці, уже не так багато «ласих шматочків» для багатого покупця. У підсумку дуже часто за ту саму квартиру починаються справжні фінансові торги.
Перші покупці нерухомості в Лондоні воліли селитися в районі Бейкер-Стрит. Друга хвиля покупців жила тільки в районі Кенсингтон. Зараз особливим попитом користуються квартири в Мэйфер, Белгравии, районі Слоун-Сквер і будинку в Челси. Класичними й затребуваними напрямками завжди були вулиці, що прилягають до основних міських парень - Гайд-Парку, Риджентс-парку, Холланд-Парку й Хампстеду.
Дуже популярно в заможних росіян також придбання заміських будинків у закритих коттеджных селищах.
Франція й Італія
Другим по популярності напрямком у покупців елітної нерухомості є Блакитний Берег Франції. З об'єктивних привабливих факторів можна відзначити прекрасний клімат, зручну транспортну доступність (аеропорт Ніцци й розвинена мережа авто- і залізниць), а також горезвісну французьку «радість життя», що випробовує кожний мандрівник, що попадає в цю країну.
Найбільш затребуваним напрямком є Канн і невеликі селища, розташовані над містом, мис Антиб і всі наступні за ним населені пункти аж до границі з Італією. Особняком коштує Кап Ферра й Монте-Карло, де зосереджена вся розкіш - ціни на нерухомість тут злітають до небес. Але незважаючи на це, попит на ці два анклави залишається стабільно високим.
Особливим попитом у росіян користуються селища Форту-Дей-Марми й Марина-Де-Пьетрасанта на так званому Версильском узбережжя, що розташоване між узбережжям Лигурии й Тоскани. Вони характеризуються рівним і спокійним рельєфом і піщаними пляжами й прекрасно підходять для сімейного відпочинку, а також гламурного времяпрепровождения й захоплюючого шопинга. Останнім часом намітилася тенденція вибору нерухомості в глибині країни, від моря, у регіоні Кьянти.

Болгарія
Ринок житлової нерухомості Східної Європи переживає сьогодні стрімке зростання, а ринок
Болгарії є найпривабливішим у Європі для росіян. Його розвиток відбувається на тлі високого обсягу пропозиції недорогої нерухомості й збільшення пропозиції нерухомості елітного класу. Покупці з Росії становлять 80 відсотків від загальної кількості покупців нерухомості в Болгарії.
У першому півріччі 2007 року обсяг прямих іноземних інвестицій у нерухомість Болгарії досяг оцінки 729,3 млн євро, що становить 34% від загального числа інвестицій в економіку цієї країни. Число іноземних туристів збільшується приблизно на 25% щороку, що формує ріст попиту на якісну житлову й готельну нерухомість. Ріст цін на нерухомість у Болгарії в 2006 році склав більше 20%, причому середній рівень цін продовжує залишатися сенсаційно нижче середньоєвропейського. Аналітичний відділ Knight Frank прогнозує ріст цін на нерухомість у Болгарії на рівні не менш 15-20% у рік.
Причини зрослого інтересу до нерухомості в цій країні цілком з'ясовні: ціни тут ще не досягли середньоєвропейського рівня. Тим часом клімат у країні відмінно підходить як для відпочинку, так і для постійного проживання. Для людей, які хотіли б купити закордонну нерухомість за бюджетними цінами, Болгарія представляє найкращий варіант.
На даний момент найбільш популярна пропозиція житлової нерухомості на узбережжя. Це зв'язано в тому числі й з появою цікавих об'єктів. Самим яскравим прикладом останнього часу можна вважати спільний проект дизайнерської групи Yoo, архітектурного бюро Diamond + Schmitt (ексклюзивний дизайн Пилипа Старка) і англійського девелопера Unique Developments. Концепція цього об'єкта на Чорноморському узбережжі припускає створення елітного житлового комплексу з розвитий інфраструктурою на першій береговій лінії. Причому 40% апартаментів першої черги тут уже продані, оскільки ціни на квартири значно нижче середніх цін на європейські житло такого класу (у подібних комплексах вони починаються від 70 тис. євро). Росіяни вже розібралися, що нерухомість у Болгарії на даний момент є відмінним інвестиційним проектом.

Кіпр
Популярність острова Кіпр серед покупців нерухомості викликана багатьма факторами, серед яких гарне земельне законодавство, порівняно низька вартість життя на острові при її високих стандартах, привабливий клімат і почуття безпеки.
Останнім часом усе більше іноземних інвесторів обертають своя увага на Кіпр, де незабаром очікується збільшення вартості нерухомості через вступ країни в Євросоюз і Шенгенскую зону. Кількість приватних володінь, зареєстрованих на Кіпрі, в 2006 році, зросло на 40% у порівнянні з 2005 роком і на 240% - у порівнянні з 2004-м.
Кіпр є, мабуть, єдиним виключенням із всіх інших островів, де близько 50% іноземних власників житла - росіяни. Ріст попиту пояснюється невисокими податками на власність і низькі ринкові ризики.
Варто врахувати, що розкид цін на цьому острові дуже великийі: апартаменти залежно від рівня будинку й престижності району можуть коштувати 50-800 тис. євро. Банківський кредит на покупку будинку становить 3-4 % річних, первісний внесок - 30% від вартості нерухомості. Для багатьох росіян цей фактор, а також те, що покупка будинку спрощує одержання довгострокової візи на проживання, є привабливими факторами.
Втім, чимала частина росіян воліє не купувати, а орендувати нерухомість на курортний сезон. У середньому оренда вілли біля моря може скласти від 180 до 300 євро в добу й до 900 євро в добу - за більше розкішні варіанти.
Крім традиційних факторів, що впливають на ціну,- розташування, престижності курорту, якості самого будинку й обробки, можна відзначити й транспортну доступність. Із цієї причини житло на островах часто буває дешевше нерухомості на материку. Головною вимогою росіян при покупці курортної нерухомості є близькість до моря, а на островах будинків зі своїм пляжем набагато більше, ніж на материку. У результаті за менші гроші можна одержати більше вигідне розташування.

Про ріст цін
У Європі ріст цін на житло йде повільніше, ніж у Росії, однак ціни там більше стабільні. Як перевага можна також ураховувати передбачуваність банківської системи.
По даним Knight Frank, найбільший ріст цін на житло показала Латвія (45,3%), Болгарія (20,5%), Данія (15,4%) - це середньорічна цифра за даними за 6 місяців 2006 року. Самий повільний ріст цін показала Сербія (5,1%),Японія (2,7%), Гонконг (2,4%). Найбільша зміна росту цін відбулася в Гонконгу з росту на 22,5% у середині 2005 року до 2,4% у середині 2006 року.
Нерухомість легше купується в країнах, де є абсолютне право на нерухомість - існує кадастрова/реєстрова система реєстрації права власності. Витрати на покупку нерухомості звичайно становлять від 6 до 11%, включаючи нотаріальні збори й державні мита. Залучення іпотечного кредиту звичайно обходиться на 1% дорожче.
На Заході існують різні ставки іпотечних кредитів залежно від призначення покупки (покупка для здачі в оренду - дозволяється покупка до 10 об'єктів за цією схемою, покупка для здачі в оренду для проживання студентів, покупка першої в житті нерухомості й т.д. ), від попередньої кредитної історії (необтяжена, среднеотягощенная й т.д. ), від виплат (виплата суми кредиту й відсотків по кредиту, або виплата тільки відсотків по кредиту - ця цікава схема є більше вигідної, чим плата оренди за ту ж квартиру).
У Лондоні близько 90% угод по придбанню нерухомості полягають із використанням іпотеки. Процентна ставка по іпотечному кредиті звичайно становить 5-6% річних, що істотно нижче, ніж у Росії. Мінусом у цьому випадку може бути тільки ускладнена процедура надання кредиту. Для збору й надання всіх необхідних європейськими банками документів потрібна допомога професійного агента.
Скористатися з можливості придбання житла в кредит можуть не тільки піддані Великобританії, але й громадяни будь-якої іншої країни. Єдина відмінність полягає в тім, що розмір первісного внеску для англійців і жителів країн Євросоюзу становить 10-20%, а для всіх інших, як правило, 30% від вартості житла.
У більшості країн при покупці нерухомості покупець повинен надати документи, що підтверджують особистість, адресу проживання й лист із банку, що підтверджує наявність і джерело засобів. У деяких країнах (Італія, Туреччина) додатково вимагають індивідуальний номер платника податків.
Для поїздок на уик-энд краще купувати нерухомість у країнах зі зручним і коротким транспортним повідомленням. Инвестиционно привабливої є нерухомість практично на всіх курортах Східної Європи. Проміжне положення займають житлові об'єкти, як правило, квартири й апартаменти, у великих світових столицях - вони також здобуваються для власного проживання, однак при виборі об'єкта завжди враховується й потенційне подорожчання квартири в майбутньому, і ставка оренди.
Сьогодні житлова нерухомість за рубежем - це ліквідний товар. Попит на якісні квартири не зменшується, і ймовірність при бажанні повернути вкладені кошти дуже високий. Причому унікальні дорогі об'єкти, навіть за завищеною ціною, найчастіше реалізувати простіше, ніж звичайні квартири.

Дмитро Толасов, генеральний директор компанії Europe Real Estate:
«Ми працюємо з великими кіпрськими девелоперами, такими як будівельна компанія «Альфа Панарети». На ринку споруджуваної нерухомості ця фірма працює з 70-х років, об'єкти здає під ключ із внутрішньою обробкою й послепродажным обслуговуванням, має підрозділ, зайнятий винятково орендними договорами власників квартир і апартаментів. Житлові комплекси компанія будує на узбережжях, уздовж схилів гір, так щоб у кожної квартири був панорамний вид на море, з відкритими терасами, внутрішніми садками й басейнами. Комфортна інфраструктура характерна не тільки для вілл, але й для житлових комплексів з одно-двухкомнатными квартирами. Своїм завданням ми бачимо супровід клієнта на всіх етапах придбання закордонної нерухомості. Добре зарекомендувала себе така форма роботи, як ознайомлювальні тури, благо авіарейси між Пафосом і Петербургом регулярні, а в нашого кіпрського партнера є свій готель. об'єкт, Що Сподобався, на узбережжя можна купити відразу, причому з іпотечним кредитом. Треба буде внести 20% його вартості, а на інші 80% ми допоможемо оформити іпотеку на строк до 30 років під 3% річних. Якщо ви станете інвестором проекту споруджуваного житлового комплексу, сума первісного внеску складе 15% від вартості житла, а 5% треба буде заплатити, коли «Альфа Панарети» здасть комплекс. Для російських інвесторів принциповим виявляється той факт, що будують на Кіпрі під наглядом «подвійного ока»: за дотриманням гарантій і строків будівництва стежить не тільки держава, але й грецький банк, на гроші якого зводять вашу майбутню квартиру. При гарантованому росту цін на тутешнє житло інвестовані вами засоби все-таки захищені й державою, і банківським законодавством. Сьогодні багато хто вже оцінили перспективність вкладень саме в кіпрську нерухомість, тим більше що з 2008 року ця республіка входить у зону євро».

Іван Дерменджиев, директор « Союз-Комфорт. LTD», Софія:
«Сьогодні покупку нерухомості в Болгарії як інвестиції у власне майбутнє розглядають не тільки російські громадяни. У передгір'ях виростають цілі «англійські» і «ірландські» села. Англійці так часто купують будинку й вілли на Эленских Балканах, що наші агентства нерухомості в оголошеннях дають відразу дві ціни: за кв. м і кв. фут. Цю категорію покупців залучає надзвичайно низька ціна на природу, гірське й морське повітря. Будинок у селі, критий черепицею, можна купити за 15-20 тис. євро.
Більшим попитом користуються 1-2- 3-кімнатні апартаменти в споруджуваних комплексах. Купувати їх можна прямо на місці, у болгарських агентств нерухомості або в забудовника, не прибігаючи до послуг посередника. При покупці споруджуваного житла важливо оформити відносини з фірмою юридично, завіривши договір у нотаріуса. Ціна кв. метра, зрозуміло, відрізняється, але, приміром, квартиру на узбережжя можна купити до 1 тис євро за кв. м. Це дуже недорого, з огляду на, що разом із власністю ви можете одержати постійну візу на в'їзд у Болгарію. Росіяни поки погано інформовані про ціни й можливості півдня. У Бургасе, допустимо, літо тримається на 2-3 тижні довше, ніж у знайомих їм Варні або Албене, розташованих на півночі Болгарії». скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!