Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Германія: гості житло купують, а хазяї - знімають

Незважаючи на те, що ціни на нерухомість у Німеччині ростуть незначно, а зараз ріст на неї взагалі зупиняється, - житло користується стійким попитом серед покупців з Росії й країн Східної Європи. Причина - високий рівень економічного розвитку цієї країни й, як наслідок, високий рівень життя й можливість займатися бізнесом у Європі.

Хто купує житло
Багато хто прагнуть обзавестися в Німеччині другим будинком, що, за даними компанії Interkredit Holding, майже для 40 відсотків покупців згодом стає й першим.

Заради чого їдуть у Німеччину? Самі богатые - заради бізнесу. Справа в тому, що, вклавши в Німецьку економіку мільйон євро, можна одержати право на одержання громадянства. Причому інвестицією вважається й покупка вілли.

Інвесторам німецьке правительство надає більші пільги. Так, якщо людина, що відкрила на території країни фірму, бере на роботу безробітного з біржі праці, то половину зарплати цього працівника виплачує держава. Поліпшуються й умови відкриття бізнесу. Якщо раніше для відкриття аналога нашого ТОВ - GmbH (Gesellschaft mit beschrankter Haftung), було потрібно внести статутний фонд у розмірі 25 тисяч євро, то тепер досить 10 тисяч. Відкрити GmbH можна за один день.

Інша категорія покупців - більше численна - це ті, хто купують просто нерухомість, але бізнес у Німеччині вести не збираються. На першому місці серед набувачів коштують американці. За словами виконавчого директора компанії «Interkredit Holding AG» Ирины Таблер, американці скупили вже половину Дрездена.

До речі про Дрездене. У березні минулого року міська рада Дрездена схвалив продаж міського житлово-будівельного суспільства «Woba» і, тим самим, усього міського квартирного фонду інвесторам зі США. Американська компанія «Fortress» запропонувала місту 1,7 мільярда євро за всі 48 тисяч квартир з комунального житлового фонду. А угода допомогла Дрездену стати першим великим німецьким містом, що повністю звільнилося від боргів. Борги ці на той момент становили 741,4 мільйони євро.


Ніж на схід, тим дешевше
Нерухомість у землях колишньої ГДР набагато дешевше западногерманской. Так, однушку в «хрущевке» (модернізованому будинку з ліфтом, побудованому в 1961 році по радянському проекті) можна купити в середньому за 39,5 тисяч євро. Площа квартири становить 35,46 кв. м. Таким чином, ціна за квадратний метр у цьому будинку становить 1114 тисяч євро.

Довоєнні квартири коштують подороже - квартира в будинку, побудованому в 1910 році, коштує 54 тисячі EUR. Але там і площа побільше - 46,83 кв. м, і якщо ми перерахуємо в ціну за квадратні метри, то одержимо приблизно те ж саме - 1153 євро за кв. метр. Різницю в ціні можна списати на те, що поверх там не п'ятий, а четвертий і на те, що квартира перебуває недалеко від метро - станція «Rathaus-Schoneberg». У Москві, щоправда, такі нюанси додають до ціни набагато більше.

38-метрова однушка в будинку, побудованому в часи Веймарской республіки - в 1930 році - коштує й того менше - 33 тисячі євро, та й квадратний метр у ній обійдеться всього 1006 євро. Таким чином, хрущевка, а точніше «ульбрихтовка» (по ім'ю Вальтера Ульбрихта, Першого секретаря ЦК Соціалістичної Єдиної Партії Німеччини в 1950-1971 роках), коштує нітрохи не дешевше, ніж «гинденбурговка» (у будинках, побудованих до 1934 року) або навіть «вильгельмовка» (до 1918 року). Квадратний метр у берлінської двушке коштує в середньому 800-900 євро. Зустрічаються й однокімнатні квартири які взагалі продаються за 19 тисяч євро, але такі треба ловити - вони йдуть дуже швидко.


Особняк Штирлица
Можна доглянути собі не квартиру, а особняк, схожий на той, у якому жив Штирлиц. Наприклад, у Бабельсберге, зовсім неподалік від Потсдама коштує тепер точно такий же котедж (У Бабельсберге була розташована кіностудія рейха, тут жили акторки, і Геббельс таємно зустрічався із чеською кінозіркою Лідою Бааровой).

Котедж, схожий на штирлицевский, коштує тепер 1 млн. 20 тис. євро: близько 365 тис. євро просять безпосередньо за будинок і 7 300 євро за гараж. 649 тис. євро коштує земельна ділянка, - 15,66 сотки.


Німці воліють орендувати
Якщо нерухомість у східних землях коштує дешево, то про західну частину Німеччини цього сказати не можна, хоча по московських мірках і це недорого. Однак дорожнеча житла змушує західних німців не купувати нерухомість у власність, а все життя залишатися вічними орендарями.

Підрахувавши витрати на іпотеку, додавши до них податки на нерухомість, а також можливий змушений переїзд, більше 30% німців уважають, що власна нерухомість - це не для них.

По даним Олександра Вебера, представника агентства «Volkswohnung», у більших містах Німеччини орендна плата за нову квартиру площею 70-80 кв. м становить у середньому 700-800 євро на місяць.


Найдорожче місто - це Мюнхенм
Однак наші співгромадяни, зрозуміло, житло купують, і для них було б ненецікаво довідатися, що 40-метрова двушка в Мюнхені - столиці Баварії й найдорожчому місті Німеччини тягне на 124 тисячі (вартість 1 кв. метра - 3100 євро), а 80-метрова двухкомнатная квартира - коштує вже 260 тисяч євро (1 кв. метр дорівнює 3250 євро).

Квадратний метр у багатокімнатних квартирах обійдеться трохи дешевше - в 2870 євро: 170-метрова пятикомнатная квартира коштує 488 тисяч євро. Таким чином, середні ціни на «неісторичну» нерухомість (до 1871 року) у Мюнхені перебувають у межах 2,9-3,3 тисяч євро.

«Історична» нерухомість куди дорожче. Трикімнатна квартира коштує вже полмиллиона, що в перекладі на євро за кв. метр виходить 4 337. Аматорам старовини варто врахувати, що, купуючи архітектурний пам'ятник і збираючись його реставрувати, вони одержать від держави 12-процентну субсидію. Крім того, такі об'єкти їсти зміст брати й в іпотеку.

Іпотека
Іпотека в Німеччині - розмова особливий. Для росіян іпотечні умови пожестче, ніж для громадян цієї держави. Росіянин повинен заплатити досить високий первісний внесок - близько 50% від вартості об'єкта, що купується, а на інші 50% одержати іпотечний кредит у Німеччині зі строком погашення від 5 до 30 років. Ставка кредитування становить найчастіше 5%.

Німецька іпотека, у порівнянні з російської, набагато більше м'яка, уважає Дмитро Бауман, керівник компанії «DBAG». Виплачуючи в середньому 12 500 євро в рік, через 13 років ви погашаєте кредит повністю й стаєте власником нерухомості.


Що це за країна: наша довідка
Германія граничить із Данією, Польщею, Чехією, Австрією, Швейцарією, Францією, Люксембургом, Бельгією й Нідерландами.
На півночі її природну границю утворять Північне й Балтійського моря.
Столиця - Берлін.

Історія Німеччини досить драматична, оскільки німецькому народу майже тисячу років не вдавалося створити єдина держава. В 1871 році Німеччина була проголошена імперією, але після поразки в першій світовій війні стала республікою. Однак офіційно до 1943 року вона продовжувала йменуватися Німецькою імперією, потім Гітлер перейменував її у Великогерманскую. Після Другої світової війни Германия, що програла, була розділена на чотири окупаційні зони. У трьох з них - французьк, англійської й американської була створена Федеративна Республіка Німеччини, а в радянській окупаційній зоні - проголошена Німецька Демократична Республіка. Утворилася й ще одна держава - Західний Берлін.
скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!