Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

У пошуках тиші

Селища, які розташовані в декількох сотнях метрів від дороги й видні із траси, користуються набагато меншим попитом. Таких селищ, як ми встигли помітити, на Новій Ризі досить багато.

«По досвіду ми знаємо, що вже в декількох кілометрах від шосе не можна зводити коттеджные селища, тому що чутно шум машин, а про чисте повітря залишається тільки мріяти, - коментує побачене А. Хворов. - А люди хочуть купити не просто будинок, а тишу й шматочок чистої природи. Я помітив, що, приїжджаючи навіть у самі віддалені селища, клієнти прислухаються, намагаючись уловити шум магістралі. Зрозуміло, чому забудовники будують селища в таких невдалих місцях: там є необхідні комунікації, не треба їх додатково проводити, як довелося б зробити, якби селище перебувало в лісі. Але якщо забудовник заощадив на такійій важливій тридцятилітньому проекту, як комунікації, це вказує на його неспроможність».

В 20-кілометровій зоні від МКАД дуже мало лісових масивів, тому землі, що прилягають до лісу, користуються більшим попитом і ціни на них досить високі. Такі ділянки коштують приблизно у два рази дорожче, ніж розташовані в чистому полі. У межах 30 км від МКАД вартість сотки становить $7-35 тис., а на найбільш ліквідних ділянках досягає $50 тис. На відстані 30-50 км від МКАД сотка землі обійдеться від $3 тис. до $30 тис.
На даний момент будинку в селищах на Новій Ризі продаються приблизно по $2 тис. за 1 кв. м. На відстані до 20 км від МКАД на цьому напрямку практично немає пропозицій, що ставляться до нижчого цінового сегмента (до $250 тис.), отут переважають селища бізнес-класу й елітні, вартість котеджів у які варіюється в межах від $400 тис. до $3 млн. «Деякі селища позиціонуються як бізнес-клас, але по якості й інфраструктурі вони цілком тягнуть на звання елітних, - міркує А. Хворов. - Нагадує положення з готелями. Іноді п'ятизірковий за рівнем сервісу готель заявляється як чотиризірковий, щоб платити менше податків. Із селищами схожа ситуація. Властиво, між «элиткой» і гарним бізнес-класом різниці майже ніякий. Головний визначальний критерій у цьому випадку, думаю, все-таки ціна. Зрозуміло, що по $300-450 тис. будинок в елітному селищі продаватися не може. От якщо його вартість починається від $1 млн, виходить, це або дуже гарного рівня бізнес-клас, або вже «еліта». скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!