Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Нові подорожі по Новій Ризі

Позитивні характеристики Новоризького напрямку відомі всім: гарна екологія, зручна й відносно порожня траса, незвичайно гарна природа. Саме отут останні кілька років іде активне коттеджное будівництво.

Про все це нам не раз розповідали експерти ринку заміської нерухомості, а ми чесно передавали їхню думку нашим читачам. Цього разу ми вирішили надійти ще честнее: зробити невелику подорож по Новій Ризі, щоб самостійно оцінити переваги й недоліки цього популярного напрямку, а заодно своїми очима побачити - хто, де й що зводить і, головне, як все це продається.

Як гід-екскурсовода по Новоризькому шосе виступив провідний експерт салону заміської нерухомості «Резиденція» корпорації « Інком-Нерухомість» Андрій Хворов.

Дорога без світлофорів і визначної пам'яток

На самому початку екскурсії я попросила нашого запрошеного експерта перелічити самі головні характеристики Новоризького шосе, завершивши фразу «Нова Рига гарна тим, що...». «...Це єдина траса, на якій немає жодного світлофора й жодного великого населеного пункту, - продовжив Андрій Юрійович. - Тут немає особливих визначних пам'яток. Гарна природа - от головна відмітна риса напрямку».


Новоризьку трасу у свій час прокладали буквально через ліс, в обхід міст - Красногорска, Волоколамска, Істри й інших населених пунктів, через які проходить старе Волоколамське шосе. Після 15 км зрідка попадаються «острівці» приватної коттеджной або дачної забудови й трохи пришляхових коттеджных селищ. Тому у вікно автомобіля розглядати практично нема чого, крім самої природи.
Визначної пам'ятки на Новій Ризі дійсно відсутні, якщо не вважати всім відому піраміду на 38-м км. «Оскільки ніяких інших орієнтирів на трасі ні, піраміда служить «маяком» для наших клієнтів, яким ми пояснюємо, де перебуває те або інше селище», - пояснює А. Хворов. У порівнянні із сусіднім Рублево-Успенським шосе Нова Рига відрізняється недостатньо розвитий соціальною інфраструктурою: отут практично немає великих магазинів, ресторанів, спортивних і розважальних комплексів.


Новоризьке шосе включає шість смуг на виїзді з Москви, а це значить, що магістраль відносно незавантажена й має гарну пропускну здатність. Поки прямого виїзду з міста на трасу ні, власникам котеджів доводиться добиратися до своїх селищ через МКАД, Рублевку й Ленінградку. Оскільки ми відправилися на екскурсію в неділю, то на виїзд із міста витратили всього 20 хв, у будень на це пішло б години півтора. Але вже в наступному році повинне завершитися будівництво Краснопресненського проспекту, що зв'яже Новоризьке шосе із третім транспортним кільцем, і дорога стане більше зручної. Із центра міста до Нової Риги можна буде добратися за 10-15 хв.

Важливою перевагою напрямку є близькість Истринского й Озернинского водоймищ, ріки Істри й Тростенского озера - одного із самих більших у Московській області. І хоча на Новій Ризі досить мало селищ, що перебувають безпосередньо в самої води, добратися до кожної з водойм реально приблизно за півгодини.

Поганих селищ не буває - бувають забудовники так собі

Зростаюча популярність Нової Риги обумовлена не тільки наявністю унікальних природних ландшафтів і непоганою транспортною доступністю, але й близькістю до престижного Рублево-Успенському шосе. Для тих, хто не в змозі дозволити собі придбати житло на Рублевке, Нова Рига є гарним альтернативним варіантом, тим більше до багатьом селищам є під'їзд із обох трас. «Тобто, маючи будинок на Новій Ризі, завжди можна сказати, що живеш на Рублевке, - пояснив наш експерт. - Але останнім часом серед покупців уважається свого роду дурним тоном купувати будинок на Рублевке. Люди вже знають, що на цьому напрямку залишилися тільки пропозиції вторинного ринку, при цьому ціни дуже завищені, а прохідність траси залишає бажати кращого. За нашими спостереженнями, вісім з десяти клієнтів готові розглядати пропозиції на Новій Ризі, один - на Дмитровском або Рублевском напрямку, ще один - на якому-небудь іншому».


Новоризьке шосе сьогодні посідає друге місце після Рублевки й по популярності, і за рівнем цін, а по кількості пропозицій давно випереджає неї. За рахунок активного коттеджного будівництва в останні три роки Нова Рига стала лідером по кількості селищ. Вони в основному нові, зведені на колишніх сільськогосподарських землях. На сьогоднішній день на цьому напрямку перебуває, за різним даними, від 60 до 120 різних селищ. «Точна їхня кількість підрахувати важко, тому що всі вони в різних стадіях готовності, деякі - ще на рівні проектів, - відзначає А. Хворов. - Я б виділив десятка два «активних» селища, у яких добре йдуть продажу: Славенка, Павлово, Новахово, Риверсайд, Гринфилд, Резиденції Бенілюкс і деякі інші».


Одним з мінусів Новоризького напрямку є недолік пропозицій на вторинному ринку, а також у сфері оренди заміських будинків: напрямок початок розвиватися порівняно недавно й активна забудова ведеться тільки в останні роки.
Звичайно, саме по собі розташування селища на Новій Ризі успіху не гарантує. Попитом користуються тільки найбільш ліквідні об'єкти, які сполучать головних факторів: зручний під'їзд, мальовничі околиці, далекість від траси, відсутність по сусідству сіл і приватної коттеджной забудови. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!