Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

«Ощадливі» селища є. Їх не може не бути

Удома категорії «економ» становлять не менш 70% пропозицій на ринку заміської нерухомості. На такий високий кількісний рівень пропозицію виводять і численні садові товариства із щитовими будиночками на шести сотках, і сільські будинки в населених пунктах області. При цьому кількість нових об'єктів у коттеджных і дачних селищах категорії «економ» становить не більше 20% загальної пропозиції на ринку. Основною перевагою заміського житла економ-класу є, безумовно, його відносна дешевина. Під об'єктами економ-класу маються на увазі житлові заміські будови вартістю до $250 тис.

Удома в організованих селищах можна умовно розділити на дві категорії. До першого ставляться об'єкти, по характеристиках і параметрам максимально наближені до міської нерухомості й призначені для постійного проживання.

«Звичайно покупці розглядають придбання такої нерухомості як альтернативу міській квартирі, - розповідає керівник напрямку заміської нерухомості ЗАТ « Миан-Агентство нерухомості» Світлана Кондачкова. - Найчастіше вартість 1 кв. м заміського будинку нижче, ніж вартість 1 кв. м квартири в Москві. При цьому, купивши будинок, людина одержує ще рогулю земельну ділянку, неповторну красу підмосковної природи, свіже повітря, збільшує життєвий простір і позбувається від величезної кількості сусідів».

Подібні селища повинні бути постачені всіма центральними комунікаціями (включаючи магістральний газ) і набором об'єктів інфраструктури, наближеним до міського. Крім того, вони перебувають у межах 30 км від МКАД, у безпосередній близькості від великих районних центрів, або в чорті підмосковних міст.

У таких «міських» селищах, як правило, зводяться таунхаусы площею 120-200 кв. м на земельних наділах у дві-чотири сотки або невеликі котеджі площею до 250 кв. м з ділянками від 12 соток. При будівництві використовуються сучасні, але відносно недорогі матеріали - різні різновиди пеноблоков, технології «сэндвич» і ін.

До другої категорії об'єктів економ-класу ставляться будинку в організованих дачних селищах, вилучених від Москви на 40 км і більше. Як правило, вони використовуються для сезонного відпочинку й проведення уикендов. Однак це не звичні щитові будиночки з літнім водопроводом, жити в які реально тільки в теплу пору року. В основному нові організовані дачні селища призначені для постійного проживання: система опалення й водопостачання, під'їзні колії й охорона дозволяють використовувати їх круглогодично. Звичайно, пакет комунікацій у них трохи усічений: наприклад, може отсутствовать газ, і мешканцям доводиться задовольнятися електрикою. Інфраструктура мінімальна або відсутній зовсім. Дачні селища невеликі - усього 30-50 будинків.

Такий різний економ-клас

Звичайно, темпи продажів заміської нерухомості дуже відстають від темпів реалізації міський. Але сьогодні багато забудовників, інвестори й девелоперы, керуючись високим рівнем купівельної активності, поступово перемикаються на сегмент економ-класу, зокрема - на зведення недорогих і перспективних з погляду реалізації таунхаусов. «Дефіцит об'єктів економ-класу пояснюється більшими витратами на предпроектные роботи, підготовку исходно-дозвільної документації й саме будівництво, а також високими цінами на землю.

Тому з появою на ринку нового проекту економ-класу із продуманою архітектурно-планувальною концепцією й високою якістю будівництва успіх гарантований», - відзначає С. Кондачкова.

Одним з істотних ціноутворюючих факторів заміської нерухомості є вартість земельної ділянки. Так, традиційно найдорожчими залишаються землеотводы на Рублево-Успенськім, Новоризькому, Калузькому шосе. «У радіусі до 30 км від МКАД на традиційно дорогих підмосковних напрямках селища економ-класу, природно, будувати нерентабельно, - розповідає С. Кондачкова. - Для того щоб витримати ціновий рівень цієї категорії, розглядаються або вилучені зони престижних напрямків, або менш ліквідні підмосковні райони. Так, зараз успішно освоюється організоване дачне будівництво на Новоризькому шосе за рисою 60 км від МКАД. Селища економ-класу будуються або перебувають у стадії проектування на Ленінградському, Дмитровском, Сімферопольському й Мінськом шосе».

Взагалі для покупців будинків економ-класу важлива насамперед ціна контракту, далекість від МКАД, гарна транспортна ситуація, а також наявність охорони й сервісних служб у селищі. Що стосується співвідношення продажів по кількості таунхаусов і котеджів, то воно в середньому становить 8:1.

Із чого може вибрати покупець

Якщо говорити про всі пропозиції економ-класу на ринку, то ціна будинків у садових товариствах коливається від $3 тис. до $100 тис. Скажемо, за $3-5 тис. реально купити традиційні шість соток із садовим будиночком у Ступинском районі, а будинку в старих садових товариствах у районі Николиной Гори коштують біля $90 тис. Сільські будинки в радіусі від 30 (і більше) км продаються по $40-60 тис.

Одним з яскравих прикладів селищ економ-класу, призначених для постійного проживання, є «Фэмиликлаб», розташований в 12 км від Москви по Ленінградському шосе. У селищі 340 будинків: таунхаусы площею від 125 до 180 кв. м на ділянках розміром дві-сім соток, котеджі 237-304 кв. м на ділянках від 12 до 15 соток. Матеріали - пеноблоки оштукатурені й з декоративним облицюванням (імітація природного каменю). Об'єкти інфраструктури: адміністративний корпус, торгово-побутовий центр, дитячі, спортивні площадки, охорона.

Ще кілька селищ цієї категорії розташовані на Дмитровском напрямку. Селище таунхаусов у Долгопрудном перебуває в 4 км від МКАД. Він включає будинку площею від 130 до 176 кв. м на ділянках у півтори соток. Матеріали - «сэндвич», облицьований цеглою. Міська інфраструктура.

Економ-Клас у Лобне й Катюшках в 20 км від МКАД представлений селищами таунхаусов площею від 130 кв. м і пеноблочными котеджами. В 27 км від МКАД по Ярославському шосе розташоване коттеджный селище економ-класу Благово: пеноблочные будинку площею 100-300 кв. м на ділянках 12-18 соток.

У цей момент проектує масштабне селище економ-класу, що буде зводитися в Ленінському районі (7 км від МКАД). Початок реалізації першої черги намічено на другий квартал 2006 року.

Пропозиції організованих дачних селищ сьогодні представлені по Ленінградському шосе (65 км, дачний селище Лагодження), Сімферопольському шосе (65 км, Беляевская опушка), Можайскому шосе (120 км, Аистово), Новоризькому шосе (63 км, Славенка). Дачне селище Лагодження включає 30 будинків з оцилиндрованного колоди й розташований на березі озера. Площа будинків - від 130 до 170 кв. м, ділянки - 12 соток. У дачному селищі Беляевская опушка зводяться будинку з оцилиндрованного колоди площею 100-300 кв. м на ділянках по 25 соток. Селище Славенка представлене 200 будинками (158-223 кв. м) на ділянках від 14 до 29 соток. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!