Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Застава й право власності

Якщо наслідувана квартира (або інше житлове приміщення) перебуває в заставі, то спадкоємець стає власником такої нерухомості, але застава залишається. При переході права власності на закладене майно від заставника до іншої особи в результаті возмездного або безоплатного відчуження цього майна або в порядку універсального правонаступництва застава зберігає силу. Разом з такою квартирою до спадкоємця перейдуть і всі зобов'язання спадкодавця, тобто йому доведеться розраховуватися із заставоутримувачем.
Якщо спадкоємців трохи, то у відповідності зі ст. 1175 Цивільного кодексу РФ спадкоємці відповідають по боргах спадкодавця солідарно в межах вартості майна, що перейшов до кожного з них.

Що таке заповідальна відмова?
Іноді спадкодавець у заповіті доручає одному або декільком спадкоємцям виконати за рахунок спадщини який-небудь обов'язок майнового характеру на користь третіх осіб (отказополучателей).
Так, відносно квартири або житлового будинку спадкодавець вправі покласти на спадкоємців обов'язок надати іншій особі право користування даним житловим приміщенням на певний строк.
Треба сказати, що при наступному переході права власності на житло право користування їм зберігається. Інакше кажучи, якщо спадкоємець захоче продати квартиру, те новий власник у довесок до неї одержить і отказополучателя.
Отказополучатель вправі скористатися правом на одержання заповідальної відмови протягом трьох років від дня відкриття спадщини. Заповідальна відмова не можна передати іншій особі. Виключення становить випадок, коли спадкодавець у заповіті призначив іншого отказополучателя на випадок, якщо перший отказополучатель умре до відкриття спадщини або одночасно зі спадкодавцем. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!